Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CHP'DE SON DAKİKA GELİŞMESİ...

CHP'DE SON DAKİKA GELİŞMESİ.

Okunma: 1194

20.12.2018 09:50

Facebook'ta Paylaş

CHP’de Bartın Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürütecek olan Nazif Çomak Yönetim Kurulunu belirlemek üzere gerçekleştirdiği toplantının ardından açıklamalarda bulundu.

 

CHP Merkez İlçe Başkanı Nazif Çomak yaptığı açıklamada, “17Aralık2018 tarihli MYK toplantısında çıkan karar sonucu merkez ilçe başkanlığı görevi tarafıma verilmekle birlikte, yönetim kurul üyeleri de onanmıştır. Bize bu görevi layık görenler ve Genel merkez yöneticilerine şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.

 

Öncelikle partimize gönül veren, her koşulda görevini yerine getiren, bu uğurda bedel ödeyen, ama hiçbir şekilde siyasi görüşlerinden vazgeçmeyen , partililiğinden ödün vermeyen üyesinden yöneticilerine kadar tüm partililerimize teşekkür ediyorum.

 

Bizler partimiz bize nerede ve nasıl ihtiyacı olursa o şekilde hizmet etmeye her zaman hazırız. Ve bugün bu görevi yapmak benim için gurur kaynağıdır. Kişilere bağlı değil, ilkelere göre siyaset yapacağımızın tüm partililerimiz ve halkımız tarafından bilinmesini isteriz. Cumhuriyet Halk Partisini diğer partilerden ayıran, toplumsal çıkarları kişisel menfaatlerin üzerinde görüyor olmasıdır. Bu düşünce etrafında toplanıp hep birlikte bütün üyelerimiz, seçmenlerimiz ve halkımızla seçimlerde başarıyla çıkacağımıza inanıyoruz.

 

Geldiğimiz son günlerde, ülkemizin Cumhuriyet Halk Partisine çok ihtiyacı vardır. Gerek çiftçinin, gerekse emeklinin hatta memurların şu anki bulunduğu yaşam standartları kabullenilebilir değildir. Halkımızın içinde bulunduğu bu eko-siyasi duruma sandıkta cevap verebileceğini düşünüyorum. Son seçimler de halkımız Bartın –Merkez ilçe bölgesinde partimizi 1. Parti yaparak bunu göstermiştir.” dedi.

 

Görev dağılımının yapıldığı toplantıda CHP Merkez İlçe Yönetimi ise şu şekilde oluştu.

 

Merkez İlçe Başkanı – Nazif Çomak

 

Merkez İlçe Yönetim

 

Mehmet YILDIRMAK

 

Utku ALTUN

 

Şükran ÇEVİK

 

Bayram ÇOMAK

 

Halil Ediz İĞCİ    

 

Aydoğan FINDIK

 

Orhan ZENGİN

 

M.Hüdai ALDIRAKLI

 

Volkan ÇELEBİ

 

Zübeyde KARAKUŞ

 

Nurşen KARAGEDİK

 

Funda YURTBAY

 

Zeki ŞAHİN

 

Hüseyin KAYA

 

Ercan VARILCI

 

Nayim AYAKATİK

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0405
0.040932020-05-29 19:49:02