Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CHP'DEN GENEL MERKEZ ÇIKARMASI

...

Okunma: 2389

13.09.2018 19:04

chp, ilknur erkan, hacı gölbucaklı, bartın, bartın chp, chp bartın, genel merkez ziyaret, chp genel merkez
Facebook'ta Paylaş

CHP Bartın İl Başkanı İlknur Erkan, CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı ve Amasra İlçe Başkanı Bora IŞIKAL, İl ve Merkez İlçe Yöneticileriyle birlikte CHP Genel Merkezinde ziyaretlerde bulundular.

 

Gerçekleşen ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan Merkez İlçe Başkanı Gölbucaklı, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun takdirleri ile Genel Merkez Yönetiminde ve Merkez Yürütme Kurulunda bazı yer ve görev değişiklikleri yapılmıştı. Bizlerde İl Başkanımız Sayın İlknur Erkan Başkanlığında Genel Başkan Yardımcılarımız ve MYK üyelerimiz Sayın Veli Ağbaba, Sayın Seyit Torun, Sayın Oğuz Kaan Salıcı, Sayın Yıldırım Kaya ile diğer yöneticilerimizi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizde bulunduk.” dedi.

 

Ziyaretlerde yerel seçimlere ilişkinde fikir alışverişlerinde bulunduklarını  kaydeden Gölbucaklı, “Ayrıca önümüzdeki yerel seçimler hakkında fikir alış verişinde bulunduk. Örgütlerimizin sorunları ve çözümleri hakkında, aday tespitleri ve seçim çalışmaları ile ilgili görüşlerini aldık ve fikirlerimizi kendilerine anlattık. Kendilerini de Bartın’a davet ettik. İlerleyen günlerde de Genel Başkan Yardımcılarımızı da Bartın halkımızla buluşturup sorunları yerinde inceleme fırsatı bulacaklardır.” şeklinde konuştu.

Etiketler: chp, ilknur erkan, hacı gölbucaklı, bartın, bartın chp, chp bartın, genel merkez ziyaret, chp genel merkez
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.14097
0.141292020-05-28 18:32:07