Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CHP İL BAŞKANI İLKNUR ERKAN İDDİALI

VİDEO HABER - VİDEO HABER - VİDEO HABER

Okunma: 2728

10.01.2018 18:15

ilknur erkan, chp, bartın, il başkanı, chp başkan adayı, chp il başkanlığı, chp bartın il başkanı adayı, chp kongre, il kongresi chp bartın kongre
Facebook'ta Paylaş

 

CHP İl Kongresinde İl Başkanlığına seçilen İlknur Erkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını alarak görevlerine resmen başlamış oldular.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın İl Başkanlığı Olağan Kongresinde İl Başkanlığına seçilen İlknur Erkan yeni Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını aldılar.

 

CHP Bartın İl Başkanı İlknur Erkan’a mazbata alma töreninde CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı, CHP Bartın İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Özcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti.

 

Erkan, “Güzel bir seçim geçirdik”

 

CHP İl Başkanı Erkan Adliye Binasında yer alan Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

 

Güzel bir kongreye imza attıklarını söyleyen Erkan, “Cumhuriyet Halk Partisi Bartın İl Başkanlığı Yönetim Kurulu olarak güzel bir seçim geçirdik. Kurultayımız çok güzel oldu. Seviyeli bir şekilde geçti. Mazbatamızı aldık. İnşallah bundan sonra 2019 seçimlerine hazırlık yapmak üzere toplanmış bulunuyoruz. Göreve hazırız. İnşallah Allah bizi mahcup etmez.” dedi.

 

Kazanmak istiyoruz

 

Adaylık ve kongre konuşmasında olduğu gibi yine birliktelik vurgusu yapan Erkan, “Bu şekilde birlik ve beraberlik içerisinde küslükler olmadan daha da genişleyerek çevremizi ve üyelerimizi genişleterek inşallah yolumuza devam edeceğiz. Kazanmak istiyoruz. Türkiye’nin buna ihtiyacı var. Türkiye’nin muhalefete ciddi ihtiyacı var. Bugün de yanımızda olarak bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Gazetecilik çok zor bir meslek

 

Erkan basın mensuplarının da gününü kutlayarak, “Bugün ayrıca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü. Sizleri de bu gününüzden dolayı kutluyorum. Gazetecilik çok zor bir meslek. Ayrımcılık yapmadan tarafsız bir şekilde gazetecilik mesleğinizi ön planda tutarak olaylardan haberdar olmamızı sağlayan kişilersiniz. Görevleri başında şehit olan tüm gazeteci arkadaşlarımızı da Allah rahmet eylesin diyorum. Tekrar hepinizin bu anlamlı gününü kutluyor ve sizlere teşekkür ediyorum.” dedi.

 

CHP İl Kongresinde İl Başkanlığına seçilen İlknur Erkan rakibi olan eski İl Başkanı Mehmet Arslan’la yarışmış ve seçimlerde 112 oy almıştı. Mehmet Arslan ise 55 oyda kalarak seçim yarışını kaybetmiş ve İl Başkanlığı koltuğunu İlknur Erkan’a devretmişti.

Etiketler: ilknur erkan, chp, bartın, il başkanı, chp başkan adayı, chp il başkanlığı, chp bartın il başkanı adayı, chp kongre, il kongresi chp bartın kongre
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.27629
0.276722020-02-28 12:35:29