Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI AYSU BANKOĞLU

CHP Milletvekili Adayı Av. Aysu Bankoğlu, “Tarihimizde görülmemiş keyfi uygulamalarla ekonominin, eğitimin, dış ilişkilerin, refah ve huzuru örseleyişini birlikte yaşıyoruz. Bizler; barınmanın, beslenmenin, sağlığın, eğitimin, adaletin lüks olmaktan çıkacağı, üreten ve kazanan bir Türkiye için çalışıyoruz.” dedi.

Okunma: 2737

09.06.2018 19:46

aysu bankoğlu, bankoğlu, chp, milletvekili, milletvekili adayı, bartın, seçim, 24 haziran, bartın seçim, bartın milletvekili, bartın haber, haber bartın, tv, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

“SAĞLIK, EĞİTİM VE ADALET LÜKS OLMAKTAN ÇIKACAK”

 

CHP Bartın Milletvekili Adayı Av. Aysu Bankoğlu seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerde bulunduğu tüm noktalarda toplumun tüm kesimlerince sevgiyle karşılanıyor. Bartın kent merkezinin yanı sıra ilçeler, beldeler ve köylerde de vatandaşlarla bir araya gelen CHP Milletvekili Adayı Av. Aysu Bankoğlu, “Tarihimizde görülmemiş keyfi uygulamalarla ekonominin, eğitimin, dış ilişkilerin, refah ve huzuru örseleyişini birlikte yaşıyoruz. Bizler; barınmanın, beslenmenin, sağlığın, eğitimin, adaletin lüks olmaktan çıkacağı, üreten ve kazanan bir Türkiye için çalışıyoruz.” dedi.

 

CHP Bartın 1’inci sıra Milletvekili Adayı Aysu Bankoğlu beraberinde CHP Bartın 2’inci sıra Milletvekili Adayı Fahri Özsoy’la birlikte seçim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. CHP İl, İlçe örgütlerinin de gece gündüz demeden verdiği destekle sahalarda yer alan CHP Milletvekili Adayları tüm bölgelerde ve tüm kesimlerce sevgiyle karşılanıyorlar.

 

Şehrimiz ve ülkemiz için çalışıyoruz

 

CHP Bartın Milletvekili Adayı Aysu Bankoğlu öncelikli hedeflerinin ülkemizin umuda, barışa, anlayışa ve nezakete kavuşması olduğunu ifade ederken, “Tarihimizde görülmemiş keyfi uygulamalarla ekonominin, eğitimin, dış ilişkilerin, refah ve huzuru örseleyişini birlikte yaşıyoruz. Bizler; barınmanın, beslenmenin, sağlığın, eğitimin, adaletin lüks olmaktan çıkacağı, üreten ve kazanan bir Türkiye için çalışıyoruz. Kendimiz için değil, seçimler içinde değil şehrimiz ve ülkemiz için çalışıyoruz.” dedi.

 

Yapacaklarımızı ve yapılan yanlışları anlatıyoruz

 

“24 Haziran'da ilk büyük sorunu birlikte çözeceğiz ve gerisi çorap söküğü gibi gelecek” açıklamasında bulunan CHP Bartın Milletvekili Adayı Aysu Bankoğlu, “Biz milletin sorunlarını çözmeye geliyoruz. Kentimizin tüm noktalarını ve en ücra köylerini gezerek hedeflerimizi, yapacaklarımızı ve yapılan yanlışları anlatıyoruz. Huzur ve barış için, insanların ayrıştırılmadığı ve her vatandaşın müreffeh bir yaşam sürebilmesi için çalıştığımızı anlatıyoruz. Tüm yurttaşlarımız ülkemizin içinde bulunduğu durumu gayet açık ve net bir şekilde görüyorlar. Ülkemizin bu kasvetli ve bu karamsar tablodan kurtulmasını istiyorlar. Esnaflarımız TV’de anlatılan ekonomiye değil, dükkanlarında siftah edip etmediklerine bakıyorlar. Vatandaşlarımız TV’lerde gösterilen rakamlara değil ay sonunu getirip getiremediklerine bakıyorlar. Çocuklarının, torunlarının yüzlerini güldürüp güldüremediklerine bakıyorlar. Gençler kaygı duydukları gelecekleri için neler yapıldığına bakıyorlar. Ve her bir yurttaşımız 24 Haziran’dan sonra yaşanacak büyük değişime inanıyorlar. Bu değişimin de ancak ve ancak CHP ile gerçekleşebileceğini bizlere anlatıyorlar. Aynı zamanda bu büyük değişimin ülkemizin refahına, milletimizin mutluluğuna açılacak bir kapı olduğunu da biliyorlar.” şeklinde konuştu.

 

Daha huzurlu yaşam hayal ediyorlar

 

Ekonominin rahatlayacağı ve vatandaşların barış, kardeşlik içinde yaşayacağı Türkiye için 24 Haziran seçimlerinin çok büyük önem taşıdığına da dikkat çeken CHP Bartın Milletvekili Adayı Aysu Bankoğlu, “24 Haziran’dan sonra ülkemizdeki huzur ortamı ile hem yurttaşlar hem de ekonomi rahatlayacak. Yurttaşlarımız bu cennet vatanda daha ferah, daha huzurlu yaşam hayal ediyorlar. Gençlerimiz daha mutlu ve en önemlisi geleceği daha umutlu bir Türkiye istiyorlar. Üreten, güçlenen ve mutlu bir Türkiye hayalleri var. CHP kadroları olarak işte bizler bu arzu ve hayalleri gerçeğe dönüştürmek üzere çalışıyoruz. Halkımızla bir araya geliyor ve onların beklentilerini yerinde dinliyoruz. Sorunlarını yerinde tespit ederek çözüm yollarını yine birlikte arıyoruz. Ve ne mutlu ki gittiğimiz her yerde CHP Milletvekili Adayları olarak tüm yurttaşlarımızın büyük sevgisi ile karşılanıyoruz.” dedi.

 

Gençlerimiz geleceğe umutla ve güvenle bakacaklar

 

Seçim çalışmaları süresince sahadaki izlenimlerini de aktaran CHP Bartın Milletvekili Adayı Aysu Bankoğlu, “Bağda, bahçede ve tarlalarında çalışan annelerimizin, emekçi kadınlarımızın ellerini öptüğümüz zaman bizlere sarılışlarında onların umut ve mutluluk aradıklarını görüyoruz. Gençlerimizin umutsuzluğu gözlerimizin içine bakarken umuda dönüşüyor. Ayrıca yurttaşlarımız samimiyetleri ve sıcak yaklaşımlarıyla enerjimize enerji katıyorlar. Bizler vatandaşlarımızdan aldığımız bu enerji ile ülkemizin ve kentimizin güzel insanlarının umutsuzluğunu umuda dönüştürüyoruz. Umudun mutluluğa dönüştüğü günler ise artık çok yakın. İnsanlarımıza tüm samimiyetimizle bunun sözünü veriyoruz. Daha güzel ve daha mutlu bir Türkiye için 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Adayımız Sn. Muharrem İnce’ye desteklerini istiyoruz. Oluşturulacak iş sahalarıyla, işçinin ve emekçinin korunan hakkıyla, saygı duyulan doğasıyla ve sevgi gösterilen insanlarıyla daha mutlu bir Bartın için ve kentimizi güçlü bir şekilde Ankara’da temsil etmek CHP Bartın Milletvekili Adayları olarak desteklerini istiyoruz. Bizler inanıyoruz ki 24 Haziran’dan sonra güzel ülkemize barış ve huzur gelecek. Güzel şehrimizin hem bugünü hem de yarınları güzelleşecek. Annelerimiz mutluluk içinde çorbalarını kaynatacak, babalar evlerine boynu bükük gelmeyecek, gençlerimiz ise geleceğe umutla ve güvenle bakacaklar.” diye konuştu.

 

Etiketler: aysu bankoğlu, bankoğlu, chp, milletvekili, milletvekili adayı, bartın, seçim, 24 haziran, bartın seçim, bartın milletvekili, bartın haber, haber bartın, tv, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.12895
0.129432020-05-30 05:22:15