Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CHP’DE SÜRPRİZ ADAY İLKNUR ERKAN

İşte o açıklama... Video Haber... Video Haber... Video Haber...

Okunma: 3418

04.01.2018 18:00

ilknur erkan, chp, bartın, il başkan adayı, chp başkan adayı, chp il başkanlığı, chp bartın il başkanı adayı, chp kongre, il kongresi chp bartın kongre
Facebook'ta Paylaş

 

 

7 Ocak Pazar günü gerçekleşmesi planlanan CHP Bartın İl Kongresi öncesinde Belediye Meclis Üyesi ve Tuna Eczanesi Sahibi Eczacı İlknur Erkan İl Başkanlığına Aday olduğunu açıkladı. Adaylık açıklamasını parti il binasında gerçekleştiren Erkan’a Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı ve çok sayıda partili de eşlik ederek destek mesajı verdiler.

CHP Bartın Belediye Meclis Üyesi ve Tuna Eczanesi Sahibi Eczacı İlknur Erkan 7 Ocak Pazar Günü gerçekleştirilmesi planlanan CHP İl Kongresi öncesinde İl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Parti binasında yapılan basın açıklamasına  İlknur Erkan’ın yanı sıra CHP Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı ve çok sayıda partili katıldı.

 

Erkan: “Tekrar tek ses için”

 

CHP çatısı altında küsleri barıştırmak ve tek sesle parti olarak başarılara imza atmak istediklerinin altını çizen Erkan, “Hepinizin bildiği gibi ülkemiz oldukça zorlu ve sıkıntılı günlerden geçmekte. Bu gidişe dur demek için ülkemizin güçlü bir CHP’ye ihtiyacı var. Dolayısıyla tüm CHP’liler ellerimizi taşın altına koymalı bu gidişe dur demek için amansız bir mücadeleye girmemiz gerekli. İşte bunun için küsleri barıştırmak CHP çatısı altında tekrar tek ses için 2019 tarihinde yapılacak yerler seçimler ve genel seçimde partimizi Bartın’da başarıya taşımak için hem yerelde hem genelde CHP’yi iddialı bir yere getirmek için arkadaşlarımla, örgütümüzle el ele gönül gönüle birlikte çalışacağız. Ve bunu başaracağız. İşte bu sebeplerle milletime Bartın’a karşı sorumlu olduğum CHP Bartın İl Başkanlığına aday oldum” dedi.

 

“Tek çatı altında hep beraber toplanmak”

 

Açıklamasının ardından kendisinden de bahseden Erkan, “1980 yılında Eczacılık Fakültesinden mezun oldum. O gün bugündür de eczacılık görevi yapıyorum. 63 yaşındayım. İki oğlum var. İkinci torunum da yolda. Elimden geldiği kadar milletime ve Bartın’a hizmet etmek için uğraşıyorum. Cumhuriyet Halk Partisi’nde göreve Milletvekilimiz Sayın Rıza Yalçınkaya ile başladım. Tüm seçimlerde hem yanında ve arkasındaydım. Çalışmalarda sürekli beraberdik. Hiç ayrılmadık. Hala da beraberiz. Bu tek başına olacak bir iş değil. Ekip işi. Hep beraber bu yolda birlikte ilerleyeceğiz. Bu konuda arkadaşlarım bizi desteklediler. Bu yolda başarılı olacağıma dair çok güzel sözler söylediler. Hep beraber üstesinden geleceğimize inanıyorum. Benim amacım tek çatı altında hep beraber toplanmak. Ayrılıklar ve küslükler olsun istemiyorum. Kadının nasıl ailesini bir araya toplayabiliyorsa, nasıl bir arada tutmak için elinden geleni yapıyorsa burayı da bir aile olarak görüyorum. Bu şekilde çalışmak istiyorum. Hepinize desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

Gölbucaklı: “Sonuna kadar arkasındayız”

 

CHP Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı da Erkan’ın adaylık açıklamasının ardından bir konuşma yaparak, “Sayın İlknur Erkan’a ricamızı kırmayıp Başkan Adaylığı teklifimizi kabul ettiği için teşekkür ediyorum. Bartın’da bir ilk olacak. Bazı yerlere kadın elinin değmesi gerektiğini düşünüyoruz. Kendisine sonuna kadar destek olacağız. Hem şahsım hem de yönetim kurulumuz adına şunu söyleyebilirim ki kendisinin sonuna kadar arkasındayız. Bundan sonra kendisi ve yönetimiyle daha güzel çalışmalar yapacağımıza da inanıyorum.”  dedi. 

Etiketler: ilknur erkan, chp, bartın, il başkan adayı, chp başkan adayı, chp il başkanlığı, chp bartın il başkanı adayı, chp kongre, il kongresi chp bartın kongre
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.13236
0.132922020-02-22 09:21:18