Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN KAMPANYASI

Bir çorapla sizde katılabilirsiniz...

Okunma: 6962

17.10.2016 17:57

Facebook'ta Paylaş

Bartın'da yaşayan 20 yaşındaki İbrahim Yılmaz kış aylarında ihtiyaç sahibi çocuklar üşümesin diye çorap kampanyası başlattı.

 

Sosyal medya hesabından paylaşımlar yaparak çorap kampanyasını duyurmaya çalışan Yılmaz, kampanya kapsamında elde edeceği çorapları ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırmak üzere İHH ekiplerine teslim edecek.

 

Düzenlediği çorap kampanyasını sosyal medya hesabında paylaştıktan sonra olumlu tepkilerle karşılaştığını dile getiren ve birçok vatandaşın kampanyaya katılmak istediğini kaydeden Yılmaz, “Allah'ın rızasını kazanmak için yardıma muhtaç insanlara yardım edebilmek bilinciyle böyle bir kampanya başlattım. Soğuk kış aylarına girilirken kampanyaya katılacak destek verecek tüm vatandaşlarla birlikte öncelikli olarak ihtiyaç sahibi çocuklara ufakta olsa bir yardımımız olsun istiyorum.  Tabi yetişkinler için toplanacak çorapları da yine ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak amacındayım. Yaklaşık bir aylık süreç ön görüyorum. Bu bir aylık sürede 10 bin çift çorap sayısına ulaşabileceğimizi düşünüyorum. Soğuk havalarda çocukların ayaklarını ısıtmak ve yüzlerini güldürmek gayesinde olan herkesten destek bekliyorum.” Dedi.

 

Bartın’ın Terkhaliler Köyü’nde yaşayan, Karabük Üniversitesi Eskipazar Meslek Yüksek Okulu’nda (Uzaktan Eğitim) İş sağlığı ve İş Güvenliği bölümünde öğrenim gören İbrahim Yılmaz, kampanyaya katılmak isteyenlerin kendisine 0 546 744 30 32 nolu telefondan ulaşabileceklerini belirtti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.05455
0.055012020-02-27 17:30:20