Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÇOK DAHA BÜYÜK PROJELERLE GELECEĞİZ

AK Parti Bartın Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım aday adaylığının ardından gerçekleştirdiği ilçe ve belde ziyaretlerinde şahsına gösterilen teveccüh ve samimi karşılamalardan dolayı herkese teşekkür ederken, “AK Parti 15 yılda Bartın’a çok büyük yatırımlar kazandırdı. Yeter mi? Yetmez. Yetmediğini de göstereceğiz. Çok daha büyük projelerle geleceğiz.” dedi.

Okunma: 2261

03.05.2018 13:54

murat yıldırım, bartın, milletvekili, aday adayı, bartın tv, bartın haberleri, ak parti, 24 haziran, seçim, genel seçim
Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım hafta sonu gerçekleşecek temayül yoklaması öncesinde ilçe ve beldelerde ziyaretlerde bulunarak teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. Bartın’ın tüm ilçe ve beldelerini gezen Yıldırım basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda önemli açıklamalarda bulunurken gazetecilerin de sorularını yanıtladı.

Haziran seçimleri çok önemli

 

Kurulduğu günden bu yana girdiği tüm seçimlerden galibiyetle çıkan AK Parti’nin 15 yılda Türkiye’yi 3 kat büyüttüğünü ve Bartın’a da hayal dahi edilemeyen dev yatırımlar kazandırdığını söyleyen AK Parti Bartın Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım, “AK Parti kurulduğundan bu yana 12 seçimden zaferle çıkmayı başardı. İnşallah önümüzde 24 Haziran’da tekrar genel seçimler var. Bende bu seçimlerde Murat Yıldırım olarak AK Parti’den aday adayıyım. Siz değerli basın mensupları ile yaklaşık 10 yıldır İl Teşkilatı Başkan Yardımcılığı, İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunduğum için seçim dönemlerinin yanı sıra yatırımlarımızı da yerince incelemek üzere birlikte gezdik. Bu kez de inşallah sizler ve Bartın’daki vatandaşlarımızın desteği ile AK Parti’den milletvekilliğine aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Bu anlamda da bugün sizlerle bir araya gelmek istedik. Katıldığınız için teşekkür ediyorum. İnşallah AK Parti girmiş olduğu bütün seçimlerden zaferle çıktığı gibi bu seçimden de zaferle çıkacaktır. 24 Haziran’da Türk milleti ferasetiyle ve iman dolu göğsüyle yine AK Parti’yi zaferle seçimlerden çıkaracaktır. Buna canı gönülden inanıyoruz. Çünkü 24 Haziran seçimleri çok önemli bir seçim. Bu seçimde Türkiye’mizin, vatanımızın önümüzdeki yüz yılının sağlam temellere oturtulması oylanacak. Türk halkı bunu oylayacak.  Türk halkı Cumhurbaşkanımızın kurmuş olduğu milli ittifak hükümeti bu seçimlerden zaferle ayrılacaktır.”dedi.

Şahsıma çok büyük teveccüh gösterildi

 

AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olduktan sonra bir çok yerden tebrik telefonu aldığını ve gezdiği tüm bölgelerde büyük bir teveccühle karşılandığını belirten Murat Yıldırım, “Her seçimde bölgelerimizi geziyoruz. Yine bayramlarda olsun hafta sonları olsun AK Parti Bartın Milletvekilimiz Yılmaz Tunç ile köylerimizi ziyaret ederdik. O yüzden bir yabancılaşma yok. Herkes bizleri samimiyetle ve içten karşıladı. Çünkü içlerinden biriyim. Sürekli beraber oldukları, Bartın’a geldiklerinde Yukarı Çarşı’da uğrayıp çay içtikleri ve sohbet ettikleri, telefonla çok rahat bir şekilde ulaşabildikleri biriyim. Yine teşkilatlarda görev yapan birinin bu kez karşılarında aday adayı olarak çıktıklarını görünce çok mutlu olduklarını ve bu anlamda bu seçimlerde oy oranlarının artacağını ifade ettiler. İlçe ve belde ziyaretlerimizde şahsıma yönelik çok sıcak, teveccüh ve samimiyet dolu karşılamalar oldu. Bu da bizleri çok memnun etti.”dedi.

 

Sorunları çözmeye devam edeceğiz 

 

Murat Yıldırım gazetecilerin sorularını da yanıtladığı toplantıda önceki gün açıklanan müjdelerden bahsederek, “AK Parti hükümeti sizin de bildiğiniz üzere sorunlara çözüm üreten bir parti. Zaten sorunlara çözüm ürettiği içinde vatandaşımız AK Parti’ye teveccüh göstermiştir. Bu imar affı da bizim sürekli önümüze gelen bir konuydu. İnşaat ve emlak sektöründe olduğumuz için. Konutlar zamanında bizden önceki dönemlerde yapılmış iskanlandırılmamış, mülkiyetleri verilmemiş, bazı usulsüzlükler olmuş. Bunlarla ilgili af getirildi ve vatandaşımız da rahatladı. Evini satmaya geliyordu vatandaşa kredi kullanılmıyordu, mülkiyet tapusu yaptırılamıyordu, binanın eksikleri vardı giderilemiyordu. Bu anlamda AK Parti her soruna çözüm ürettiği gibi buna da çözüm üretti. Vatandaşımızın eli rahatları evinin değeri %30-40 oranında prim yaptı. Ev yani tamamen tapusuyla kendinin olmuş oldu. Türkiye’de büyük bir sorun yine AK Parti tarafından çözülmüş oldu. Bu anlamda bizler yine sorunları çözmeye devam edeceğiz. Bu konuda söz veriyoruz. Ülkemizin, memleketimizin sorunlarını hep beraber çözeceğiz.”dedi.

 

 

Emeklilere ikramiye 

 

 Emeklilere yönelik bayramlarda verilecek ikramiye konusuna da değinen Yıldırım, “Emeklilere verilen ikramiyeyle ilgili olarak ise emekliler bu konuyu mutlu karşıladılar. Çünkü bizim için bayramlar çok önemli. Bayramlarda biliyorsunuz yaşlılarımızı ziyaret ederiz bundan mutluluk duyarlar. Bu anlamda ikramiyenin bayramlarda verilmesi onları daha da mutlu etti. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız içimizden insanlar. Kimin ne derdi  var biliyorlar. Bildikleri içinde insanların sorunlarına çözüm üretiyorlar. Çözüm ürettikleri içinde vatandaşlarımız bizlere oy veriyorlar ve oy vermeye devam edeceklerine inanıyorum.”dedi.

 

Bartın kazanacak 

 

Murat Yıldırım konuşmasının son bölümünde Ak Parti’nin gelecek hedeflerinden de söz ederek, “AK Parti 15 yılda Bartın’a çok güçlü kazanımlar kazandırdı. Bu konuda milletvekilliği yapan büyüklerimize çok teşekkür ederim.  Son dönemde özellikle AK Parti Bartın Milletvekilimiz Yılmaz Tunç çok büyük bir çaba sarf etti. Her seçimde beraberdik. Seçimlerden sonrada çok çalıştı. Bu anlamda Bartın’a yapabilecekler yapıldı tabi ki… Yeter mi? Biz yetmez diyoruz. Yetmediğini de göstereceğiz. Çok daha büyük projelerle geleceğiz. Biliyorsunuz milli mutabakat sağlandı. Bu mutabakatla Belediye Başkanımız Sayın Cemal Akın’la da birlik ve beraberlik içerisinde Bartın’da ortak paydada buluşup çalışacağımıza inanıyorum. Bu anlamda da Bartın kazanacak.”ifadelerini kullandı.   

 

Etiketler: murat yıldırım, bartın, milletvekili, aday adayı, bartın tv, bartın haberleri, ak parti, 24 haziran, seçim, genel seçim
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04462
0.044952020-01-24 07:29:32