Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÇOK SAYIDA PARTİLİ DESTEK VERDİ

...

Okunma: 6893

12.10.2018 17:14

amasra, belediye, amasra belediyesi, belediye, chp, bora ışıkal, aday adayı, seçim, yerel seçim
Facebook'ta Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Amasra İlçe Başkanı Bora Ömer Işıkal, partisinden Amasra Belediye Başkan Adaylığını yaptığı basın toplantısı ile açıkladı.

Son 4 seçimden birincilikle çıktık

 

Amasra'da parti olarak başarılı olduklarını kaydeden Işıkal, "1997 senesinde İlçe yönetimine girdim ve 1999 senesinde İlçe Başkanı seçildim, İlçe Başkanlığı görevini 2004 yılına kadar sürdürdüm,2009 yılında Belediye Meclis  üyeliğine seçildim. Meclis üyeliği görevim devam ederken, 2011 yılında tekrar İlçe Başkanı seçildim. 2011 yılından itibaren görevimi devam ettirmekteyim. İlçe Başkanı olarak görev yaptığım süre içerisinde yapılan Yerel ve Genel seçimlerle ilgili sizlere bilgi vermek istiyorum.  2011 Milletvekili Seçimlerinde 1.Parti, 2014 Yerel Seçimlerinde 1.Parti,  2015 Milletvekili Seçimlerinde 1.Parti,  2018 Milletvekili Seçimlerinde 1.Parti olarak seçimlerden başarı ile çıktık. Bu başarılar Amasra İlçe Örgütünün planlı, programlı ve kararlı çalışmaları sonucunda elde edilmiştir" diye konuştu.

 

Yerel seçimler çok önem arz ediyor

 

Adalığının kesinleşmesinin ardından projelerini de bir bir açıklayacaklarını kaydeden Işıkal, "Başarıda katkısı olan bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Değerli arkadaşlarım, önümüzde çok önemli bir yerel seçim var. Bu seçim ülkemiz için çok kıymet taşımaktadır. Cumhuriyet Halk Partisi olarak, partimizi iktidara taşıyacak yolu açacaktır. Bu yolda hepimize çok önemli görevler düşmektedir. Bartın İlinde, ilçelerinde, beldelerinde, belediye başkanlıklarını, Belediye meclisi üyeliklerini, il genel meclisi üyeliklerini kazanmak zorundayız. Bu bilinçle Cumhuriyet Halk Partisine yıllardır gönülden hizmet veren bir arkadaşınız olarak, örgütümüzün de desteği ile Amasra Belediye Başkanlığı görevine talibim. İlçemizin sorunlarını biliyorum. Ekibimizle birlikte bu sorunları çözmek ve Amasra'yı hak ettiği yere taşımak için var gücümüzle çalışacağız" şeklinde konuştu.

 

Işıkal'ın yaptığı basın açıklamasına, CHP İl Başkanı İlknur Erkan, CHP Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı, Bartın ve Amasra örgütleri de katıldı.

 

Etiketler: amasra, belediye, amasra belediyesi, belediye, chp, bora ışıkal, aday adayı, seçim, yerel seçim
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.09957
0.09992020-05-28 11:10:55