Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÇUKURA FİDAN DİKİP ÖNLEM ALDILAR...

Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kocaköy Köyünde yollarda oluşan dev çukur ve göçükler vatandaşları çileden çıkarttı.

Okunma: 776

26.12.2018 10:28

Facebook'ta Paylaş

Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kocaköy Köyünde yollarda oluşan dev çukur ve göçükler vatandaşları çileden çıkarttı.

 

Kocaköy Köyü Deremescid Mahallesi sakinleri yollarında oluşan dev boyutlardaki çukur ve göçükler yüzünden ulaşımda güçlük çekerken çukur ve göçükler büyük tehlike oluşturuyor.

 

Köylerinde olası bir kazayla burun buruna yaşadıklarını ifade eden mahalle sakinleri seslerinin duyulmasını ve yollarına bakım-onarım yapılmasını istiyorlar.

 

Çukur ve göçüklerin yeni oluşmadığına da dikkat çeken mahalle sakinleri, “Uzun süredir bu yollardan ulaşım sağlıyoruz. Yoldaki çukur ve göçüklerin olduğu bölümleri bilmemize rağmen bizler dahi zaman zaman tehlike atlatıyoruz. Köyümüze gelen ambulans, itfaiye gibi araçlarda bu tehlikeleri yaşıyor. Aylardır hiç kimse buranın hali nedir diye sormuyor ve düzeltmek için bir şeyler yapmıyor. Bilhassa gece karanlığında bu yollarda ölümle burun burunayız. Kendi kendimize önlem almaya çalıştık. Bir arkadaşımız göçüğün içine dal dikip üstüne bidonlar yerleştirmiş. Hiç değilse bu yolu kullanan vatandaşlar kaza yapmasınlar diye böyle bir önlem almaya çalışmışlar. Ama bu işler böyle olmaz. Yetkililerden isteğimiz bir an önce bu bölgelerde çalışma yapıp önlem almaları.” şeklinde görüşlerini ifade ettiler.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0405
0.040962020-05-27 01:45:36