Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GELİYOR...

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GELİYOR...

Okunma: 785

21.02.2019 16:41

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi ilimizi ziyaret edeceğini açıkladı.
 
Kalaycı; “Geçtiğimiz aylarda AK Parti Grup Toplantısının ardından Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme fırsatı bulmuştuk.  Hemşerilerimizin selamını Sayın Cumhurbaşkanımıza iletip, kendisini Bartın’a davet etmiştik. Sayın Cumhurbaşkanımız davetimize teşekkür ederek, uygun bir zamanda Bartın’ı ziyaret etmek istediğini söylemişti. Tabii gelinen süreçte Sayın Cumhurbaşkanımızın ilimizi ziyaret edeceği kesinlik kazandı." dedi.
 
 
Erdoğan'ın Bartın programının tarih ve saatinin henüz netleşmediğini de ifade eden Kalaycı, "Ancak tarih ve saat noktasında herhangi bir gelişme yok. Sayın Cumhurbaşkanımızın Bartın programı tam anlamıyla netleştiğinde gerekli açıklamalar yapılacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımıza Bartın halkımız ve AK Parti Bartın teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Davetimize icabet edecek olması bizler için gurur verici. Sayın Cumhurbaşkanımızı Bartın’da ağırlamak bizim için büyük onur ve gururdur” dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.13618
0.136612020-05-29 20:23:43