Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR...

Okunma: 183

14.02.2018 16:18

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediyesi tarafından İnkumu İskele Mahallesi’nde yeni oluşturulacak kaldırımlar için tesviye çalışmalarına başlandı.

 

Bartın Belediyesi tarafından İnkumu İskele Mahallesi’nde başlatılan düzenleme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Daha önce söküm çalışmaları tamamlanan kaldırımlar Bartın Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından tesviye ediliyor. Çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Cemal Akın Yenimahalle’nin ardından İskele Mahallesi’ni de daha güzel bir görünüme kavuşturacaklarını söyledi.

           

 Akın açıklamasında “ Akın,”  İnkumu İskele Mahallesi’ni sil baştan düzenlemek üzere başlatmış olduğumuz çalışmalar kapsamında söküm çalışmalarımızı tamamlayarak kaldırım yapım çalışmalarının startını verdik.  Ekiplerimiz tesviye çalışmalarına devam ediyorlar. Daha sonra ise 4500 metrekare alanda 20x30 ve 10x10 parke taşlarla engelli vatandaşların kullanımına uygun yeni kaldırım düzenleyeceğiz. Bu çalışmanın yanı sıra Çöp konteynerlerinin yeraltına alınması ile ilgili de bir çalışma yapacağız. Belirlemiş olduğumuz 15 noktada çöp konteynerleri yer altına alarak yoğunluğun yaşandığı çöp taşmalarını ve görüntü kirliğini önleyeceğiz. İnkumu Yeni Mahalle’nin ardından İskele Mahallesi’ne de 1500 metre uzunluğunda bisiklet yolu yapacağız.  Mevcut muslukların değişimi, çevre düzenlemesi, büfelerin yeniden düzenlenmesi, yen ışıklandırma çalışmaları ile İnkumu İskele Mahallesi’ni çok daha güzel bir görünüme kavuşturacağız.  “ dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.54113
0.541492020-05-28 18:47:45