Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
DEHŞET VEREN CİNAYETİN PERDE ARKASI

...

Okunma: 13884

18.07.2018 13:36

ceset, ırmak, bartın ırmağı, bartın, şükrü keskin, şükrü kesgin, haber, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

Bartın’da bir süredir kendisinden haber alınamayan 35 yaşındaki Şükrü Kesgin’in cesedi Bartın Irmağında varil içinde bulundu. Ekiplerin çalışmasıyla ırmaktan çıkarılan varil içindeki cesedin ayaklarının da kesik olduğu ve kesik ayaklarında varil içinde olduğu görüldü.

 

Bartın’da bir süredir kendisinden haber alınamayan 35 yaşındaki Şükrü Kesgin’in cesedi Bartın Irmağında varil içinde bulundu. Polis ekiplerince ırmak kenarında güvenlik önlemleri alınırken varille birlikte cesedin ırmaktan çıkarılması için çalışma başlatıldı. Varil yaklaşık 200 metre boyunca kayıkla çekilerek yalı mevkiine getirildi. Burada hazır bulunan itfaiye ekipleri ve kepçe yardımıyla sudan çıkarılan varilin içindeki cesedin bir süredir kayıp olan 35 yaşındaki Şükrü Kesgin’e ait olduğu anlaşıldı.

 

Cesedin varille birlikte sudan çıkarılmasının ardından Cumhuriyet Savcısı ve polis ekiplerince incelemeler yapıldı. Cesedin bacaklarının da kesik olduğu görüldü.

 

Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından ceset, Bartın Devlet Hastanesi’nin morguna kaldırıldı. Şükrü Kesgin’in cesedinin detaylı incelemeler için Adli Tıp Kurumu’na gönderileceği öğrenilirken olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

 

Önce sopayla sonra bıçakla öldürüp bacaklarını kesmişler

 

Öte yandan olayla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü birimlerince yapılan açıklamada, 16 Temmuz Pazar günü kayıp Şükgür Kesgin’in kardeşi Mutlu Kesgin tarafından emniyet birimlerine kayıp ihbarı yapıldığı belirtildi.

 

Kayıp Kesgin’in evinde kan izleri olduğunun da belirtilmesi üzerine emniyet ekiplerince başlatılan çalışmada Kesgin’in en son H.G. ve S.A. isimli şahıslarla görüldüğü tespit edildi.

 

Açıklamada, gözaltına alınan H.G. ve S.A’nın yapılan sorgularında kayıp Şükrü Kesgin’in evine gittikleri ve Kesgin’in kendilerine cinsel sarkıntılık yapması üzerine önce sopayla ardından bıçakla öldürdüklerini beyan ettikleri belirtildi.

 

H.G. ve S.A’nın öldürdükleri Şükrü Kesgin’in bacaklarını keserek cansız bedenini ve kestikleri bacaklarını dışarıdan buldukları varile yerleştirdikleri ve el arabasıyla taşıdıkları varili ırmağa attıklarını söyledikleri ifade edildi.

 

Emniyet ekiplerinin H.G. ve S.A’nın ifadelerinden yola çıkarak ırmak içerisinde yaptıkları çalışmaların neticesinde kayıp Şükrü Kesgin’e ait cesedi yalı mevkiinde kesilen ayakları da varil içerisine sıkıştırılmış halde bulundu.

 

Cinayet ile alakalı olarak Bartın Asayiş Şube Müdürlüğünce çalışmaların devam ettiği belirtildi.

Etiketler: ceset, ırmak, bartın ırmağı, bartın, şükrü keskin, şükrü kesgin, haber, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.08756
0.08792020-02-21 07:29:17