Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
DİRİM AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Bartın'ın önde gelen isimleri bu nikahta buluştu...

Okunma: 6600

01.07.2017 16:57

vali dirim, nikah, recep dirim, şazile şigan, ankara
Facebook'ta Paylaş

 

 

Bartın Valisi Nusret Dirim ve Burcu Dirim çiftinin oğlu Recep Dirim ile Mürüvet- Abdurrahman Şigan çiftinin kızı Şazile dünya evine girdi.

 

Ankara’da Keçiören ilçesindeki Antares AVM’de bulunan Belle Wedding’de düzenlenen nikâh töreni ile genç çift dünya evine girerken tören geniş katılımla gerçekleşti.

 

Recep Dirim ile Şazile Şigan çiftinin nikahlarını Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak kıyarken, nikah şahitleri ise Yargıtay Birinci Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Vali Seyfullah Hacımüftüoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve Vali Nusret Dirim’in abisi Vuslat Dirim oldu.

 

Bartın’dan yoğun katılım

 

Dirim çiftinin mutlu günlerine Bartın’dan da çok sayıda isim ortak oldu. Karabük Valisi Kemal Çeber’in yanı sıra AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti 22.Dönem Milletvekili Asım Kulak, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Osman Aslan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can,  MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Şahin, Bartın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Osman Açıkgöz, Bartın Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Bartın Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Sinan Amasralı, Bartınspor Başkanı Mehmet Bulut, Bartın Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan, Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Güngör Yavuzaslan ve çok sayıda isim nikah törenine katıldı.

 

Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız çiftin nikah cüzdanlarını takdim ederken, “Böyle önemli bir olayda şahit olduk. Allah iki cihan saadeti versin. En kötü günleri böyle olsun. Birbirine güç versinler. Karşılarına çıkabilecek tüm olumsuzluklarda bir olsunlar. Sayın Cumhurbaşkanımızın temennisini burada tekrar etmek istiyorum. Allah vatana millete ve diyanete hayırlı evlatlar nasip etsin. Aile cüzdanını Recep’i çok yakinen tanıyor olmama rağmen Şazile kızımıza veriyorum. Allah mesut bahtiyar etsin.” dedi.

 

Etiketler: vali dirim, nikah, recep dirim, şazile şigan, ankara
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

2.54802
2.548552020-07-10 15:46:25