Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
DOĞALGAZ SERVİS KUTULARI TEPKİ ÇEKİYOR

İŞ İŞTEN GEÇMEDEN DÜZELTİLMELİ...

Okunma: 10926

04.05.2017 13:34

bartın doğalgaz, doğalgaz kutusu, hükümet caddesi, kırmızı cadde, bartın hükümet caddesi, bartın kırmızı cadde,
Facebook'ta Paylaş

Esnaf ve vatandaşlar doğalgaz kutularının toprak altı sistem yapılmasını istiyor…

 

Bartın kent merkezinde ki Hükümet Caddesinde başlatılan doğalgaz çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

 

Doğalgaz çalışmalarıyla beraber sil baştan yenilenecek olan Hükümet Caddesinin orta kısımlarında ki kırmızı parkeler kaldırılarak doğalgaz kazı çalışmaları sonlandı. Şimdi ise cadde üzerindeki işletmeler için doğalgaz servis kutuları yerleştiriliyor.

 

Tamda bu noktada komple yenilenecek olan Hükümet Caddesi için servis kutularının binaların girişlerine diş şekilde konulması caddenin görselliği ve güzelliğine zarar vereceğini düşünen esnaf ve  vatandaşlar,  doğalgaz kutularının toprak altı sistem yapılmasını istiyor.

 

Hükümet caddesi esnafları Bartın’ın en güzel caddesi olan hükümet caddesinde doğalgaz servis kutularının bina cephelerine dik olarak yapılmasının görüntü kirliliğine yol açtığını kaydederlerken bina önlerine toprak altı sistemle kurulum yapılmasının daha uygun olacağını ve yapılacak düzenlemelerin sonrasında caddede ki görüntünün de bu sayede doğalgaz kutuları ile bozulmayacağı görüşündeler.

 

Bazı esnaflar sosyal medya paylaşımlarıyla duruma tepki göstererek, “Şuan yapılmakta olan Bartın'ın tek caddesi kırmızı caddeye doğal gaz kutuları gelişi güzel konuyor. İşyerinin duvarı mermer granit doğalgaz kutusunu çıban gibi o mermerin önüne koyuyorlar. Tek caddemiz var kim ilgileniyor? Kim denetliyor? Yok mu bunun çaresi? Yaptım oldu düşüncesini bırakalım arkadaşlar. Her kim yetkiliyse gitsin iş işten geçmeden düzeltsin.” şeklinde görüşlerini belirttiler.

Etiketler: bartın doğalgaz, doğalgaz kutusu, hükümet caddesi, kırmızı cadde, bartın hükümet caddesi, bartın kırmızı cadde,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00407
0.004642021-10-21 03:17:54