Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
DOST-PEN AÇILIŞI YAPILARAK HİZMETE GİRDİ

Okunma: 4706

07.07.2017 17:37

Facebook'ta Paylaş

Bartın’a bağlı Kozcağız Beldesi Cumhuriyet Caddesinde Sefai Kırmızı, Ferdi Akyer ve İsmail Aygün’e ait pvc kapı pencere sistemleri Proline üretici bayii DOST-PEN adlı işletme açılışı yapılarak hizmete girdi.

 

Kozcağız Cumhuriyet Caddesinde düzenlenen açılışa Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan, Ak Parti Merkez ilçe Başkanı Ali Eyüpustaoğlu, Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, Ak Parti Eski İl Başkanı Yaşar Arslan, Çelikerler Çelik konstrüksiyon Fabrikası Genel Müdürü Ramazan Çeliker, Proline Pvc Batı Karadeniz Bölge Distribütörü Akpürçek Pvc Ldt. Şti. Genel Müdürü Ünsal Akpürçek ve satış direktörü Erdi Akpürçek, Rehau Pvc Batı Karadeniz Satış Müdürü Yavuz Dinçel, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Açılış öncesinde bir konuşma yapan Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç; Dost-Pen Pvc şirketinin Kozcağız ve Bartın’a hayırlı olmasını, büyüyen ve gelişen Kozcağız için hükümet olarak her türlü desteği verdiklerini ve yatırımların tüm hızıyla devam ettiğini belirterek işletme sahiplerine ticaret hayatında başarılar diledi.

 

Duaların okunmasının ardından kurdele kesilerek işletmenin açılışı gerçekleşti. Ardından davetlilere ikramda bulunuldu.

 

 

 

 

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00332
0.003762020-09-28 12:14:41