Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
'Dur durak demeden çalışıyoruz'

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, yoğun programına devam ediyor.

Okunma: 1153

24.05.2022 15:20

Facebook'ta Paylaş

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, yoğun programına devam ediyor. Geçtiğimiz haftayı ziyaretlerle ve programlarla sürdüren Kalaycı bu kapsamda ilk olarak teşkilat mensuplarıyla birlikte Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman'ı makamında ziyaret etti. 

Ziyaretinde Kozcağız Belediyesi’nin yatırımları ile ilgili görüş alışverişinde bulunan Başkan Kalaycı, Kozcağız beldesinin gelişmesi için hem belediye olarak hem de iktidar olarak önemli yatırımlar gerçekleştirdiklerini ifade etti. Kalaycı, “Beldemizin gelişmesi için çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdüreceğiz. Bartın’ın her noktasına önemli yatırımlar yapıyoruz. Kozcağız beldemizde bu yatırımlardan hak ettiği payı alıyor. Almaya da devam edecek” dedi. 

 

Orman kooperatiflerinin yöneticileri ile toplantı

Başkan Kalaycı daha sonra Yardımcılarımız Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Kozcağız Belde Başkanı Orhan Acıbal ve teşkilat mensupları ile birlikte Bartın Orman İşletme Müdürü Temel Nadir, Kozcağız ve Orman kooperatiflerinin yöneticileri ile bir araya geldi. Toplantıda kooperatif yöneticileri ile istişarelerde bulunan Başkan Kalaycı, orman kooperatiflerinin Ulus ve Kozcağız bölgesi için büyük önem taşıdıklarını belirtti. Orman köylüsünün her zaman yanlarında olduklarını da dile getiren Başkan Kalaycı, “AK Parti İl teşkilatı olarak sizin her zaman yanınızda ve emrinizdeyiz. Telefonlarımız sürekli açık, bir sorununuz varsa o sorunu gidermek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.” diye konuştu. 

Polislerimizin her zaman yanlarındayız

Başkan Kalaycı Türkiye Polis Emeklileri Derneği Bartın Şubesini de ziyaret etti. Ziyarette Dernek Başkanı Mustafa Erkan Algül ve yönetimi ile birlikte karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Başkan Kalaycı, polis teşkilatı mensuplarının beklediği 3600 ek gösterge sorununun mutlaka çözüme kavuşturulacağını söyledi. Polislerin ülkenin güvenliği için mesai menfuu gözetmeksizin çalıştıklarına da dikkat çeken Başkan Kalaycı, “Emniyet teşkilatı mensuplarımızın emekleriyle sağlanan huzur ve güven ortamı sayesinde özgürce, korkmadan yaşıyor, her türlü endişeden uzak şekilde hayatımızı sürdürüyoruz. Millet olarak kendilerine şükran borçluyuz. Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan emniyet teşkilatı mensuplarımızın her zaman yanlarında olduk ve olmaya devam edeceğiz”  diye konuştu. 

Gece gündüz demeden çalışıyoruz

 

Kalaycı, program kapsamında ailelerin mutlu ve hüzünlü günlerinde de yanlarında bulundu. Parti programı kapsamında davet ve programlara da katılan Başkan Kalaycı, “Dur durak bilmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bize yüklenen sorumluluğun farkındayız.  Gecemizi gündüzümüze katarak icraatlarımızı anlatacak, ülkemizin kazanımlarının geri gitmemesi için mücadelemizi sürdüreceğiz. Başka Türkiye yok. Ülkemize kazandırdığımız hizmetler ve yatırımlar ortada. Vatandaşlarımıza yönelik yatırımlarımız ortada. Pandemi ve küresel kriz nedeniyle yaşanan ekonomik sorunlar olduğu doğrudur. Bu sorunları da çözecek, halkımızı refaha kavuşturacak tek anlayış Cumhur ittifakı anlayışıdır. Çünkü milletin derdi ile dertlenen, milletine hizmet etme amacı güden bir anlayışın temsilcileriyiz” diye konuştu.
 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00327
0.003772024-07-24 03:18:44