Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ECEN - DOLPHİN SİGORTA BARTIN OFİSİ AÇILDI

Bartın’da sigorta hizmetleri sunacak olan Ecen Sigorta ve Dolphin Sigorta ofisi açılışı yapılarak hizmete girdi.

Okunma: 3708

25.05.2017 16:25

ecen sigorta bartın, dolphin sigorta bartın, bartın sigorta, yusuf gören, kemerköprü mahallesi bartın, davut fırıncıoğlu caddesi bartın
Facebook'ta Paylaş

İşletmeciliğini Yusuf Gören’in yapacağı Ecen Sigorta ve Dolphin Sigorta Bartın Ofisi; Kemer Köprü Mahallesi-Davut Fırıncıoğlu Caddesi üzerinde yer alan Kelepir Apartmanı’nda ki adresinde açılışı yapılarak Bartın halkının hizmetine girdi.


Açılış törenine Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, siyasi parti temsilcileri, esnaflar, Gören ailesi mensupları, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Başkan Akın başarılar diledi


Açılış töreninde bir konuşma yapan Başkan Akın işyeri sahiplerine hayırlı olsun dileğinde bulunarak, “Bartın’a çok güzel bir iş yeri açılıyor. Allah açılan bu iş yerinin sahiplerine ve ailesine hayırlı etsin. Rızkın 10’da 9’u ticarette. Yusuf Gören kardeşimiz çalışkan ve uzun zamandır tanıdığımız bir arkadaşımız. Ramazan arifesinde açılışı yapılan bu iş yerinde inşallah her daim Ramazan bereketi yaşanır. Açılışına gittiğimiz yerlere Bereket Duası ile gidiyoruz. İnşallah Allah bu iş yerini bereketli eyler.” Dedi.


Başkan Akın konuşmasının sonrasında iş yeri sahibi Yusuf Gören’e üzerinde Bereket Duası’nın yer aldığı bir tablo hediye etti. Protokol üyelerince kurdele kesimi gerçekleştirilerek Ecen Sigorta ve Dolphin Sigorta ofisinin açılışı yapıldı.


Sigortacılık alanında Ecen Sigorta ve Dolphin Sigorta’yı Bartın halkının hizmetine sunan iş yeri sahibi Yusuf Gören açılışın ardından davetlilerin tebriklerini kabul ederken verilecek hizmetler hakkında da bilgiler aktardı.


Bizlerde Bartın’da ticaret kervanına katılan Ecen Sigorta ve Dolphin Sigorta Bartın Ofisine hayırlı ve bereketli kazançlar diliyoruz.

 

Etiketler: ecen sigorta bartın, dolphin sigorta bartın, bartın sigorta, yusuf gören, kemerköprü mahallesi bartın, davut fırıncıoğlu caddesi bartın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.10737
0.107752020-05-28 21:59:17