Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
EĞLENCE DORUĞA ÇIKACAK

...

Okunma: 5350

10.07.2018 15:11

abdipaşa, keşkek, festival, bartın, abdipaşa beldesi, oğuz yılmaz, serap şan, konser, yaşar dönmez, belediye başkanı, başkan dönmez, bartın haber, abdipaşa haber, bartın haberleri
Facebook'ta Paylaş

ABDİPAŞA BELDESİNDE KEŞKEK FESTİVALİ DÜZENLENECEK

 

Abdipaşa Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel bir boyut kazanan Keşkek Festivali bu yıl 13 Temmuz Cuma günü gerçekleşecek. Keşkek Festivali ve Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Oğuz Yılmaz ve Serap Şan sahne alacak. Abdipaşa beldesi Cumhuriyet Meydanında gerçekleşecek etkinlikler kapsamında en iyi keşkek yarışması düzenlenecek.

 

Abdipaşa beldesinde her yıl binlerce kişiyi buluşturan Keşkek Festivali ve Kültür Sanat Etkinlikleri bu yıl birbirinden renkli anlara sahne olacak. 13 Temmuz Cuma günü gerçekleşecek. Keşkek Festivali ve Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Oğuz Yılmaz ve Serap Şan sahne alacak. Abdipaşa beldesi Cumhuriyet Meydanında gerçekleşecek etkinlikler kapsamında en iyi keşkek yarışması düzenlenecek. En iyi keşkek yarışmasında dereceye girenlere çeşitli ödüller takdim edilecek.

 

Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez festival öncesinde yaptığı açıklamada, “Her yıl düzenlediğimiz ve artık geleneksel bir boyut kazanan Keşkek Festivali ve Kültür Sanat Etkinlikleri bu yılda dolu dolu geçecek. Yöremize özgü keşkek yemeğinin tanıtılması gibi beldemizin de tanıtılmasını amaçlayan festival ve kültür sanat etkinlikleri kapsamında bu yıl ünlü isimler beldemizde konserler verecek. Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Oğuz Yılmaz ve Serap Şan birbirinden eğlenceli şarkılarıyla festivalimize renk katacaklar. Her yıl olduğu gibi en iyi keşkek yemeği yarışmamıza da çok sayıda başvuru var. Jüri üyelerimizin birinciyi ve dereceye girenleri belirleyeceği keşkek yarışmasının kazananlarına sürpriz hediyelerimiz olacak. Festivalimize katılan tüm konuklarımıza da keşkek yemeği ve çeşitli ikramlarımız olacak. Ev sahipliğini yaptığımız festivale tüm halkımızı bekliyoruz.” dedi.

 

Başkan Dönmez Festivali ve Kültür Sanat Etkinliklerine katkılarından dolayı Kültür ve Turizm İl Müdürlüğüne de teşekkür etti.

 

 

Etiketler: abdipaşa, keşkek, festival, bartın, abdipaşa beldesi, oğuz yılmaz, serap şan, konser, yaşar dönmez, belediye başkanı, başkan dönmez, bartın haber, abdipaşa haber, bartın haberleri
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.35517
0.355632020-02-28 11:43:46