Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
EKREM TURİZMDEN HAVAALANINA TAM DESTEK...

EKREM TURİZMDEN HAVAALANINA TAM DESTEK.

Okunma: 683

22.05.2019 10:04

Facebook'ta Paylaş

Bartın, Zonguldak ve Karabük'te şubeleri bulunan bölgenin lider Hac Ümre Şirketi Ekrem Turizmin Genel Müdürü Şaban Bilgiç ve Bölge Müdürü Mücahit Mekeç, Saltukova havalimanının aktif hale gelmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek "Bölgede Bartın, Karabük, Zonguldak hatta Sakarya şubemiz ve Düzce, Bolu acentalarımız ile bu havalimanına desteğimizi vereceğiz. Açılan havalimanının hayırlı olması diliyor herkese Ekrem Turizm adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 


Ekrem Turizm Genel Müdürü Şaban Bilgiç Uzun, "Uzun süredir beklediğimiz bir hat açılışı idi,  gelişen zaman içerisinde  Allah’ın misafiri olan  umreci ve hacılarımıza mukaddes topraklara daha hızlı ulaşım için  önemli bir hat. Zonguldak, Karabük ve Bartın vilayetlerimiz başta olmak üzere Bolu, Düzce hatta Sakarya’ya kadar gerek il merkezi gerek ise bir çok ilçe merkezlerinden ulaşım için avantajları olduğunu hep beraber göreceğiz.

 

Hız ve çevikliğin önemli olduğu günümüzde yerel İdarelerinde havalimanına sahip çıkmasıdır.  Hızlıca servis planı yürürlüğe koymalılar. Planlı ve koordinasyon içerisinde gerçekleştirilecek kaliteli ve uygun fiyatlı servisler Saltukova havalimanına değer ve ivme katacaktır. Gerek Avrupa gerek ise hac ve umre uçuşlarındaki bağlantı avantajları tercih ve öncelik sebebi olabilir.

 

Ekrem Turizm olarak  özellikle son 7 yıldır umre  için sezon başı planlarımıza Saltukova-Çaycuma havalimanını dahil etmekteyiz,  ancak ILS cihaz eksikliği ile bir türlü tahsisleri alamamıştık. Bölgede Bartın, Karabük, Zonguldak hatta Sakarya şubemiz ve Düzce, Bolu acentalarımız ile bu havalimanına desteğimizi vereceğiz. Açılan havalimanının hayırlı olması diliyor herkese Ekrem Turizm adına teşekkürlerimi sunuyorum.  

 

Bartın, Zonguldak ve Karabük Ekrem Turizm Bölge Müdürü Mücahit Mekeç Havalimanı gücümüze güç katacaktır. Havalimanı yakınlığı dolayısıyla alacağımız Allah’ın misafirlerinden alacağımız dualar ve memnuniyet bizleri ziyadesiyle bahtiyar edecektir. Bölge halkımızdan beklentimiz bizleri tercih  ederek destek vermeleridir.  

 

3,5 saatte Medine-i Münevver’eye ulaşım hızı ve konforun keyfini hep beraber yaşayacağız inşallah. Yeni sezon diyebileceğimiz Eylül ve Ekim ayı Umresinde Saltukova -Çaycuma havalimanı kalkışlı umre programlarımızı erken kayıt avantajı ile çok yakında açıklayacağız.  

 

Havalimanın hayırlı olmasını temenni ediyor emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bizlerde bu emeği takdir ediyor ve Ekrem Turizm olarak tüm desteğimizi vereceğiz" ifadelerini kullandı

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.19917
0.199742019-09-18 10:44:41