Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ELEKTRİK KESİNTİLERİ BEZDİRDİ

Bunu hak etmiyoruz!!!

Okunma: 93

16.07.2021 15:35

Facebook'ta Paylaş

Bartın’ın Ulus ilçesinde son günlerde yaşanan elektrik kesintileri esnafları ve vatandaşları zor durumda bırakıyor.

Ulus Esnaf ve Sanatkarlar Başkanı Necati Akman, duruma tepki göstererek yetkililerden soruna acil çözüm bulmasını istedi.

Ulus ilçesinde son günlerde sık sık yaşanan elektrik kesintileri hem esnafların hem de vatandaşları mağdur etmeye devam ediyor.

Özellikle Kurban Bayramı öncesinde yaşanan kesintiler esnafları çileden çıkarma boyutuna ulaştı.

Ulus’ta Kurban Bayramı ile birlikte ilçe nüfusunun 50 bini geçmesi öngörülürken vatandaşların ve esnafların bayram öncesinde yapacağı hazırlıklar elektrik kesintileriyle birlikte sekteye uğruyor.

Ulus Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necati Akman yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle ciddi mağduriyetler oluştuğuna dikkat çekerek, “Biz Ulus ilçesinde büyük bir mağduriyet yaşıyoruz. Bunu hak etmiyoruz. Bütün yetkililere seslenmek istiyoruz, yaşadığımız çok büyük mağduriyettir. Bu sorunun bir an önce çözülmesini istiyoruz. Elektrik kesintileri nedeniyle her gün insanlar esnaflar mağdur oluyor. İşlerimiz sekteye uğruyor. Kurban Bayramı yaklaşıyor ama insanlar elektrik kesintileri yüzünden bezginliğe uğradı. Şu anda esnaflarımızla imza kampanyası bile başlatmayı düşünüyoruz. Bu konuda herkesi göreve davet ediyorum. ”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00381
0.004382021-09-25 15:08:34