Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Emiroğlu, 23 Nisanı kutladı

Okunma: 511

25.04.2022 12:33

Facebook'ta Paylaş

Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Başkan Emiroğlu mesajında şu ifadelere yer verdi; Türkiye Büyük Millet Meclisimizin 102. Kuruluş yıl dönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını büyük bir heyecan, gurur ve coşkuyla karşılıyoruz. 

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Aziz Milletimizin yedi düvele karşı verdiği şanlı kurtuluş mücahedesi sırasında açılan Meclisimiz, milli irademizin üzerinde hiçbir gücün olmadığının simgesi olmuştur.

23 Nisan, milli iradenin ve egemenliğin sembolü olmasının yanı sıra aynı zamanda geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza duyduğumuz inancın sembolüdür. Çocuklarımızın ulusal bağımsızlığın teminatı olduğunu her fırsatta dile getiren Gazi Mustafa Kemal Atatürk, dünyanın hiçbir ülkesinde yapılmayanı yaparak, Millet Meclisinin açıldığı günü çocuklarımıza bayram olarak armağan etmiştir. 

Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ile tüm şehit ve Gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Başta çocuklarımız olmak üzere tüm çocuklarımızın ve değerli vatandaşlarımızın Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.” 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.01066
0.012542024-06-15 13:19:45