Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ENGELLİ ARACININ AKÜSÜNÜ ÇALDILAR AMA...

...

Okunma: 1596

24.07.2018 12:43

emniyet, akülü araba, akü, akü hırsızlığı, akü çalma, akü çaldılar, polis, yakalandılar, bartın, hırsızlık, bartın haberleri, hırsızlık haberleri, bartın tv, bartın emniyeti, ogün vural
Facebook'ta Paylaş

ENGELLİ ARACININ AKÜSÜNÜ ÇALDILAR POLİSE YAKALANDILAR

 

Bartın’da engelli aracından akü çalan şahıslar İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin dikkati sayesinde yakalandılar.

 

Bartın Emniyet Müdürlüğü şehirde huzur ve güven ortamının teminini sağlamak için çalışmalarına devam ediyor. Emniyet Mensuplarının büyük fedakarlıklar göstererek sürdüğü çalışmalar neticesinde huzur ve güven ortamını bozacak bir çok olay vuku bulmadan engelleniyor. Vuku bulan olayların şüphelileri de kısa sürede yakalanıyor.

 

Gece yarısı saatlerinde Bartın İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı resmi ekiplerce Orduyeri Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde sırt çantalı 2 şahsın durdurulması ve çantaları kontrol edildiğinde akü ve akü sökme amaçlı malzemeler bulundu.

 

Bunun üzerine yapılan çalışmada akünün Demirciler Mahallesi Aydınlık Caddesinde bulunan bir engelli aracından çalındığı anlaşıldı.

 

Şüpheli K.D ve A.D.’nin kimlik kontrollerinde yaşlarının küçük olduğu anlaşılırken hırsızlıktan tahkikata başlanıldı. Çalıntı akü ise engelli araç sahibi Mustafa Akın’a teslim edildi.

 

Etiketler: emniyet, akülü araba, akü, akü hırsızlığı, akü çalma, akü çaldılar, polis, yakalandılar, bartın, hırsızlık, bartın haberleri, hırsızlık haberleri, bartın tv, bartın emniyeti, ogün vural
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.10536
0.105892020-02-27 15:57:33