Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ERKEN SEÇİME DESTEK MESAJI

...

Okunma: 2065

19.04.2018 19:17

erken seçim, seçim, müsiad, bartın müsiad, muhammet aksoy, bartın, bartın tv, bartın haber
Facebook'ta Paylaş

Bartın MÜSİAD Başkanı Muhammet Aksoy yaptığı basın açıklaması ile erken seçim kararını olumlu karşıladıklarını kamuoyuna duyurdu.

 

Erken seçim tarihinin 24 Haziran 2018 olarak açıklanmasının yankıları sürerken Bartın MÜSİAD Derneğinden erken seçime destek mesajı verildi.

 

Bir an önce geçmemiz gerekmekte

 

Bartın MÜSİAD Başkanı Muhammet Aksoy yaptığı yazılı basın açıklamasında, “İş dünyası olarak, üretim ve istihdamın artırılması ve ülke ekonomisinin ileri taşınması adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun da en büyük itici gücünü, iç ve dış siyasette istikrar ortamı oluşturuyor. İstikrar ise, halkın desteği ile göreve gelmiş güçlü iktidarlarla mümkündür.  Türkiye, istikrarı ortadan kaldırmaya ve ülkemizi kaosa sürüklemeye yönelik, içeriden ve dışarıdan çalışan tüm şer odaklarına en güzel cevabı, aziz milletimizin desteği ile 15 Temmuz 2016’da vermiştir.  15 Temmuz hain darbe girişiminin önlenmesinin ardından, 16 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirilen referandum sonucunda, milletimizin kararıyla Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçiş onaylanmış ve istikrar ortamı sürdürülmüştür. İş dünyasının ihtiyacı olan istikrar ortamını sürdürülebilmek ve yakın coğrafyamızda cereyan eden siyasi ve fiziki hareketlilik karşısında doğru pozisyon alabilmek adına, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne bir an önce geçmemiz gerekmektedir.” dedi.

 

Son derece olumlu karşılıyoruz

 

Aksoy açıklamasının devamında ise, “Seçimlerin öne alınmış olması iş dünyası açısından belirsizliklerin de bir an önce ortadan kalkacağı ve önümüzü daha net göreceğimiz anlamına geliyor. Dolayısıyla, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamış olduğu, 24 Haziran 2018 tarihinde “erken seçim kararını”, iş dünyası ve ülkemizin geleceği adına son derece olumlu karşılıyoruz. İnanıyoruz ki bu seçim sonuçları, 2023 hedeflerimizin gerçekleştirilmesi ve güçlü Türkiye’ye giden yolda bütün engellerin bertaraf edilebilmesi adına büyük bir dönüm noktası olacaktır. Seçim kararının şimdiden tüm ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 

Etiketler: erken seçim, seçim, müsiad, bartın müsiad, muhammet aksoy, bartın, bartın tv, bartın haber
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.09868
0.099082020-06-03 03:17:04