Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Eski 250 metrede oruçlarını açtılar

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, orucunu -250 metrede madencilerle açtı.

Okunma: 203

06.04.2022 12:30

Facebook'ta Paylaş

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, orucunu -250 metrede madencilerle açtı.

Bartın Valisi Sinan Güner, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı ile birlikte Amasra Taşkömürü İşletme Müessesinde çalışan madencilerle iftarda bir araya geldi. 

 

Ramazan ayının hafta sonu başlaması ve maden işçilerinin tatili nedeniyle önceki akşam gerçekleşebilen buluşmada, eksi 250 metrede işçilerle aynı sofrayı paylaşan Başkan Kalaycı, iftarın ardından da madencilerle birlikte çay sohbeti yaptı. 

Başkan Kalaycı, “Taşkömürü madenlerimiz bölgemiz için çok önemli. Uzun yıllar bölgenin ekonomisine yön veren maden ocaklarımızda çalışan maden emekçilerimizin iftar sonralarına misafir olduk. Bizleri bu manalı iftar sofrasında misafir ettikleri için hepsine teşekkür ederiz. Maden işçilerimiz bir yandan ülke ekonomisine katkı sağlarken, bir yandan da yerin metrelerce altında ibadetlerini aksatmadan yapmaya çalışıyor. Bu yüzden kazandıkları para analarının ak sütü gibi helaldir. Yüce Allah’ımız hepsine buradan kazasız bir şekilde emekli olmayı nasip etsin. Memleketimize ve ülkemize de huzur, mutluluk ve istikrar nasip etsin.” dedi. 

Kalaycı’ nın Ramazan’ın ilk günü madencilerle buluşmayı planladığı, ancak Ramazan ayının hafta sonuna denk gelmesi ve işçilerin tatilde olması nedeniyle buluşmanın Salı gününe ertelendiği öğrenildi. İftarda AK Parti İl Başkan Yardımcıları ve teşkilat mensupları hazır bulundu.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00698
0.007582022-08-09 00:50:04