Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
EYÜPUSTAOĞLU AÇIKLAMADA BULUNDU

Göreve devam ediyorum, görevi kongrede devredeceğim... İşte o açıklama...

Okunma: 8367

27.09.2017 16:18

ak parti, merkez ilçe, ali eyüpustaoğlu, yusuf ziya aldatmaz, bartın merkez ilçe başkanı, ak parti, ak parti bartın
Facebook'ta Paylaş

AK Parti’de İl Başkanlığı Görevi Turhan Kalaycı’ya devredilirken Merkez İlçe Kongresinde ise Yusuf Aldatmaz’ın parti adayı olacağı haberi kulislere bomba gibi düştü.

 

Kamuoyunda da geniş yankı uyandıran gelişmelerin ardından AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Eyüpustaoğlu halen Merkez İlçe Başkanı olarak göreve devam ettiğini kongrede ise görevi Yusuf Ziya Aldatmaz’a devredeceğini duyurdu.

 

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Eyüpustaoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli dostlar ve teşkilat mensubu arkadaşlarım. Sosyal medyada bir bilgi kirliliğini düzeltmek istiyorum. Sayın Yusuf Aldatmaz arkadaşımız AK Parti Merkez İlçe Başkanı olarak atanmadı. Yapılacak olan kongrede İlçe Başkan Adayımız. Halen kongreye kadar ben Ali Eyüpustaoğlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı görevime devam ediyorum. Kongrede görevimi Sayın Yusuf Aldatmaz arkadaşımıza sevinerek devredeceğim. Saygılarımla bilgilerinize sunarım.” dedi.

Etiketler: ak parti, merkez ilçe, ali eyüpustaoğlu, yusuf ziya aldatmaz, bartın merkez ilçe başkanı, ak parti, ak parti bartın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.09296
1.093292020-05-30 16:42:53