Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
EZGİ SAĞLAM AVUKATLIK BÜROSU AÇILDI

Bartın Barosu’na bağlı avukatlardan Ezgi Sağlam’a ait Avukatlık Bürosu açılışı yapılarak hizmete girdi.

Okunma: 5073

05.11.2016 14:27

Facebook'ta Paylaş

 

Kemerköprü Mahallesi Şadırvan Caddesi Ustaoğlu İş Hanında ki adresinde hizmet verecek olan Ezgi Sağlam’a ait avukatlık bürosunun açılışına Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Baro Başkanı Av. Ferhat Parlatır, 22.Dönem Bartın Milletvekili Asım Kulak, eski TSO Başkanı İsmail Toksöz, Sağlam ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Avukatlık bürosunu açarak Bartın halkına hizmet verecek olmanın gururu ve mutluluğunu yaşayan Av. Ezgi Sağlam’ın avukat arkadaşlarının da tam kadro katıldıkları açılışta ilk olarak dualar okundu.

 

Baro Başkanı Ferhat Parlatır açılış konuşmasında, “Bartın Barosu olarak genç meslektaşımıza avukatlık mesleğinde başarılar diliyorum. Avukatlık adalet hizmetinde, adalete hizmet eden kamu görevlisidir. Kamu görevi dolayısıyla arkadaşımıza başarılar diliyorum. Serbest meslek yaşantısında da hayırlı kazançlar diliyorum.” dedi.

 

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’da Av. Ezgi Sağlam’a hayırlı olsun dileğinde bulunarak üzerinde bereket duasının yazılı olduğu bir tablo hediye etti.

 

Daha sonra açılış kurdelesi protokol üyelerince kesildi. Açılış sonrasında davetlilerin tebriklerini kabul eden Av. Ezgi Sağlam’a bizlerde mesleğinde başarı dileklerimizi iletiyoruz.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00691
0.00732020-09-28 11:13:14