Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
FEYZİOĞLU'NDAN TERMİK SANTRAL YORUMU

...

Okunma: 5020

19.12.2016 18:14

metin feyzioğlu, termik santral, amasra
Facebook'ta Paylaş

Bartın Barosu 25'inci kuruluş yılını Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr Metin Feyzioğlu’nun da katıldığı programda kutladı. Feyzioğlu’nun gazetecilerin sorularını da yanıtladığı programda meslekte 40 ve 50’inci yıllarını dolduran meslek mensuplarına onur madalyalarını takdim edildi.

 

Bartın Barosunun 25’inci yıl dönümü programı etkinliği çerçevesinde Bartın’a gelen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Baro Başkanı Av. Ferhat Parlatır ve Bartın Barosu üyeleri ve Batı Karadeniz illerindeki Baro Başkanlarıyla Amasra’da bir araya geldi.

 

Amasra mücevher kadar kıymetli

 

25’inci yılını dolduran Bartın Barosu’nun Türkiye’de örnek ve ilkleri gerçekleştiren Barolardan biri olduğunu vurgulayan Feyzioğlu, “Bartın Barosu’nun kuruluşunun 25’inci yıl dönümü münasebeti ile Bartın’da bulunuyorum. Eğlence vesaire olmayan bir kutlama programı yapacağız. Meslek hayatında 40 ve 50’inci yıllarına ulaşan büyüklerimize Türkiye Barolar Birliği’nin mesleki onur madalyalarını takdim edeceğiz. Ayrıca Bartın Barosu’nun girişimleri ile Bartın girişinde yeni adliye binasına yakın bir yerde bir arsamız var Türkiye Barolar Birliği olarak bu arazi üzerine Bartın Barosuna ve Bartın halkına yakışır Baro binası ve sosyal tesisi yapacağız. Bunun müjdesini vermekten dolayı ayrıca mutluk duyuyorum. Bartın Barosu Bartın’da sivil toplum önderi Bartın halkının bildiği gibi Termik Santral’e karşı açılan dava tüm Türkiye’ye emsal olacaktır. 2000’in üzerinde bir davacı ile açılmış bir dava. Amasra gerçekten Mücevher kadar kıymetli. Bu güzelliği görüp bunun mahvedilmesine göz yummamamız lazım. Bartın Barosu’nu bu güzelliklere sahip çıkmaları ve mücadele etmelerinden dolayı kutluyorum. Türkiye Barolar birliği Olarak bu mücadeleye bizde destek veriyoruz.” Dedi.

 

Ülke gündemine ilişkin de önemli açıklamalarda bulunan Feyzioğlu’nun konuşmalarının sonrasında meslekte 40 ve 50’inci yıllarını dolduran meslek mensuplarına mesleki onur madalyaları takdim edildi.

 

Etiketler: metin feyzioğlu, termik santral, amasra
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0882
0.088512020-02-19 15:54:16