Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
FOTOĞRAF ÇEKİLİRKEN POLİSE ŞİKAYET EDİLDİLER!

FOTOĞRAF ÇEKİLİRKEN POLİSE ŞİKAYET EDİLDİLER!

Okunma: 304

06.02.2019 16:03

Facebook'ta Paylaş

Bartın’ın Ulus ilçesinde CHP Belediye Başkan Adayı Çetin Selçuk Arslan beraberinde Ulus İlçe Başkanı Yaşar Yıldırım’la birlikte Ulus Belediyesince işletilen otel bölgesinde fotoğraf çalışması yapmak isterlerken şok bir uyarı ile karşılaştılar.

 

Otel bölgesinin bulunduğu alandan Ulus merkezini de görecek şekilde fotoğraf çektirmek isteyen Başkan Adayı Arslan ve İlçe Başkanı Yıldırım önce Ulus Belediyesince işletilen otel görevlilerinden uyarı aldılar.

 

Fotoğraf çekilmek istedikleri bölgede şok bir uyarı ile karşılaşan Başkan Adayı ve İlçe Başkanı polise şikayet edildiklerini öğrenince bir şok daha yaşadılar.

 

CHP İlçe Başkanı Yaşar Yıldırım karşılaştıkları durumu, “Bu fotoğrafları çektirirken otel yönetimi tarafından uyarıldık ve emniyet aranarak polise bizi şikayet ettiler.Polis olay karşısında şaşkına döndü. Sen kimsin Ulusun tapusunu sana mı verdiler? Bırak gençlik yıllarımı ben 40 yıllık esnafım ve Ulusluyum. Ulusu arkama alıp fotoğraf dahi çekinemiyorsam vay sizin acizliğinize ve anlayışınıza…” sözleriyle sosyal medya hesabından paylaşarak tepki gösterdi.

  •  

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

4.41152
4.412042020-02-24 14:14:21