Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
FUARIN GÖZDELERİYDİLER

Bartın'dan fuara katılan simental ırkı buzağılar...

Okunma: 5158

06.10.2016 18:13

Abdulsetter BAYRAM, Emine SANCAR, Engin Başbayrak, Yunis SARAÇ, Celilbeyoğlu Köyü, Batı Karadeniz Gıda Tarım Hayvancılık Fuarı, simental,
Facebook'ta Paylaş

Zonguldak ili Çaycuma ilçesinde bu yıl ilki gerçekleştirilen "Batı Karadeniz Gıda Tarım Hayvancılık Fuar" etkinlikleri çerçevesinde ilimizin yanı sıra Karabük, Zonguldak illerinden 18 yetiştiricinin  katıldığı "En Güzel Buzağı" yarışması yapıldı.

Yapılan yarışmada simental ırkı buzağıları ile katılan İlimiz Celilbeyoğlu Köyü yetiştiricilerinden Yunis SARAÇ ve oğlu birincilik ve ikincilik derecesi kazanarak ödüllerini aldılar.

Birincilik ve ikincilik ödülü kazanan yetiştiricileri tebrik ve teşekkürlerini bildirmek üzere Bartın İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Abdulsetter BAYRAM, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Emine SANCAR ve Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü M. Engin Başbayrak köyde ziyaret ettiler.

İl Müdürü Abdulsetter BAYRAM ziyaret sırasında yetiştiriciyi tebrik ederken hayvan yetiştiriciliğinin emek ve fedakarlık isteyen bir üretim olduğunu, hayvancılığın beslenme ve ülke ekonomisi için öneminin büyük olduğunu, hayvancılığımızın gelişmesi ve dolayısıyla üretimin arttırılması için daha fazla çalışıp daha fazla gayret göstermemiz gerektiğini belirtti.

Etiketler: Abdulsetter BAYRAM, Emine SANCAR, Engin Başbayrak, Yunis SARAÇ, Celilbeyoğlu Köyü, Batı Karadeniz Gıda Tarım Hayvancılık Fuarı, simental,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06557
0.065922020-05-25 21:17:03