Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
FUARIN GÖZDESİ OLDULAR

Özel eğitim öğrencilerinin hazırladıkları ürünler fuarda beğeni topluyor...

Okunma: 6245

26.12.2016 17:06

Umut Özel Eğitim Okulu, hediyelik eşya, fuar,
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın Belediyesi’nin bu yıl 17’incisini düzenlediği El Emeği Göz Nuru El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarı’nda Bartın Umut Özel Eğitim Okulu öğrencilerinin hazırladığı ürünler büyük ilgi görüyor.

 

Bartın Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde açılışı yapılan ve 28 Aralık 2016 Çarşamba gününe kadar açık kalacak El Emeği Göz Nuru El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarı her gün yüzlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor.

 

Toplam 58 stantta yüzlerce el sanatları ve hediyelik eşyanın sergilendiği fuarda Bartın Umut Özel Eğitim Okulu öğrencileri tarafından hazırlanıp satışa sunulan ürünlerde büyük beğeni topluyor.

 

Umut Özel Eğitim Okulu öğrencilerince hazırlanan ebru sanatının kullanıldığı eşarplar ve fularlar fuarın gözdeleri arasında yerini alırken el yapımı mumlar, el dokuması kilimler ve ahşap çerçeveli aynalarda ilgi çeken ürünler arasında.

 

Toper: “Özgüvenleri daha da artıyor”

 

Umut Özel Eğitim Okulu Müdürü Yıldırım Toper konuya ilişkin açıklamasında “Öğrencilerimizin bir yıl boyunca El Sanatları ve Ahşap Atölyesinde yaptıkları çalışmaların fuar kapsamında beğeniye sunulması onlar adına büyük bir mutluluk kaynağı. Yaptıkları çalışmaların burada sergilendiğini görünce hem mutlu oluyorlar hem de özgüvenleri daha da artıyor. Fuarın açık olduğu günlerde öğrencilerimizin ziyaretlerini sağlayarak kendi ürünlerini görmelerini sağlıyoruz. Öğrencilerimizin kendi yaptıkları ürünleri böylesine büyük bir fuarda gördüklerinde yaşadıkları mutluluk gerçekten tarif edilemez bir duygu. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Etiketler: Umut Özel Eğitim Okulu, hediyelik eşya, fuar,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.16272
0.163232020-02-25 11:31:23