Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GAZETECİLERDEN TBMM’DE MİLLETVEKİLİ TUNÇ’A ZİYARET

...

Okunma: 1916

16.05.2018 19:55

yılmaz tunç, ak parti, bartın, milletvekili, tbmm, gazeteci, basın, ziyaret, bartın tv, bartın haber, vekil, milletvekili tunç
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın’da görev yapan basın mensupları AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret etti.  Meclisteki Genel Kurul görüşmelerini de takip eden Bartınlı gazeteciler Milletvekili Tunç’la birlikte 15 Temmuz hain darbe girişiminde bombalanan Gazi Meclisi de gezdiler.

 

Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve Muhabir Nurdan Eroğlu, DHA Bartın Temsilcisi Ayhan Acar, Ajans Bartın Sahibi Sercan Engin ve Erkan Hızoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret ettiler.

 

Sohbet havasında geçen ziyarette gazeteciler Milletvekili Tunç’la hem Bartın hem de ülke gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulundular.

 

Bartın’daki yatırımlara hız kesmeden devam ettiklerini ifade eden Milletvekili Tunç, en son Bartın’ın uzun yıllar gündeminde olan ve sürüncemede kalan konuları arasında yer alan TOKİ Köprüsü’nün ihalesini gerçekleştirdiklerini söyledi. Çok yakında Bartın’da 400 yataklı Devlet Hastanesi’nin inşaatına da başlayacaklarını kaydeden Milletvekili Tunç, geçtiğimiz haftalarda başlayan Kozcağız-Bartın duble yol çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini bir taraftan da Kurucaşile yolunda tünel çalışmalarının aralıksız sürdüğünü kaydetti.

 

Milletvekili Tunç, Bartın’da barajlar, okullar, sağlık yatırımları, kamu binaları, yollar, tüneller gibi 5 milyar TL’lik kamu yatırımını hayata geçirdiklerini ifade ederken 6 milyar TL’lik kamu yatırımın da devam ettiğini belirtti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Yılmaz Tunç gazetecilere ziyaretleri için teşekkür ederken Meclisteki Genel Kurul görüşmelerini de gazetecilerle birlikte takip etti. Milletvekili Tunç gazetecilere 15 Temmuz hain darbe girişiminde bombalanan Gazi Meclisi de gezdirdi.

 

Ziyaretin sonunda gazeteciler Milletvekili Tunç’a kendilerine gösterdiği yakın ilgili ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.

Etiketler: yılmaz tunç, ak parti, bartın, milletvekili, tbmm, gazeteci, basın, ziyaret, bartın tv, bartın haber, vekil, milletvekili tunç
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.21851
1.218822019-12-12 06:17:30