Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI MERKEZİ AÇILDI

Video Haber... Video Haber... Video Haber...

Okunma: 3600

12.05.2018 17:40

tamamlayıcı tıp, geleneksel tıp, tıp uygulamaları merkezi, bartın, dr gülşah aslan, aylin duman kayınova, migren, obezite, güneş yanıkları, cilt hastalıkları, sigara bırakma, hacamat, sülük, varis, cilt parlatma, güzellik, bartın tıp merkezi, bartın haber
Facebook'ta Paylaş

Dr. Gülşah Aslan ve Aylin Duman Kayınova’ya ait Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Merkezi açılışı yapılarak Bartın ve bölge halkının hizmetine girdi.

 

Çatmaca mevkii Posta Dağıtım ve Kabul Merkezinin (PTT) yanında hizmete giren Dr. Gülşah Aslan ve Aylin Duman Kayınova’ya ait Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Merkezinin açılışına Bartın Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, 22. Dönem Bartın Milletvekili Asım Kulak, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, siyasi partilerin milletvekili adayları, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Duaların okunmasının ardından bir konuşma yapan Bartın Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu “Yeni açılan işletmenin önce kendilerine, sonra ailelerine daha sonrada memleketimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim”. Dedi.  Başkan Fırıncıoğlu konuşmasının ardından üzerinde Bereket Duası’nın yer aldığı tabloyu işletme sahiplerine hediye etti.

 

Dr. Gülşah Aslan Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Merkezinin açılışı davetliler tarafından kurdele kesilerek yapıldı. Açılışın ardından davetliler Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Merkezini gezerek hizmetler hakkında bilgiler aldılar.

 

Dr. Gülşah Aslan ve Aylin Duman Kayınova’ya ait Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Merkezinde; cilt hastalıkları tedavisi, güneş yanıkları tedavisi, obezite tedavisi, kronik migren tedavisi, sigara bırakma tedavisi, gözenek sıkılaştırma tedavisi, hacamat ile vücut yenileme tedavisi, sülük ile tedavi, varis tedavisi, cilt parlatma, led maske ve güzellik adında tüm hizmetler sunulacak.

 

Bizlerde ABA Grup Medya olarak Çatmaca mevkii Posta Dağıtım ve Kabul Merkezinin (PTT) yanında hizmete giren Dr. Gülşah Aslan ve Aylin Duman Kayınova’ya ait Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Merkezine ticaret hayatında başarılar dileriz.

Etiketler: tamamlayıcı tıp, geleneksel tıp, tıp uygulamaları merkezi, bartın, dr gülşah aslan, aylin duman kayınova, migren, obezite, güneş yanıkları, cilt hastalıkları, sigara bırakma, hacamat, sülük, varis, cilt parlatma, güzellik, bartın tıp merkezi, bartın haber
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.59317
0.593552020-05-26 01:57:28