Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GELİRLERİ KALEM KALEM AÇIKLADI DESTEK İSTEDİ

Video Haber - Video Haber - Video Haber - Video Haber

Okunma: 4585

28.02.2018 16:55

bartınspor, bartın, bal, bölgesel amatör lig, şampiyonluk, destek, gelir, gider, bartın tv, bartın televizyonu
Facebook'ta Paylaş

 

Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Bulut beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte basın mensuplarıyla bir araya gelerek destek çağrısında bulundu. Kamuoyunda bazı yanlış algı ve söylemlerin olduğuna dair bilgiler aldıklarını da kaydeden Başkan Bulut Kulübün gelirlerini kalem kalem açıkladı.

Daha fazla sahiplenecekler olur

 

Başkan Bulut açıklamasında Bartınspor’un grubunda lider konumda olduğunu ve kalan 5 haftalık periyodun ardından şampiyon olacaklarına inandıklarını kaydederek, “Bildiğiniz üzere Bartınspor’umuz grubunda lider ve nasipse 5 haftanın sonunda şampiyonluğa ulaşacaktır. Bartınspor kuruluşundan bu yana aynı heyecanı bir kez daha yaşamıştır. Şimdi yine aynı heyecanla futbolcusuyla, teknik kadrosuyla, yöneticileriyle, değerli Bartın halkının katkılarıyla, Sayın Valimiz, Sayın Vekilimiz, Sayın Belediye Başkanımız ve tüm şehrin birlikteliği ile aynı heyecanla bugüne kadar olduğu gibi bugünde yaptığınız destekler için sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Üst lige çıktığımızda inanıyorum ki devlet katkısı finansman sorunumuzu çözecektir. Üst ligde daha kaliteli, daha başarılı bir tablo sergileyeceğimize inancımız tamdır. Bu anlamda kamuoyunda yakın zamanda iş adamları, esnaflar üzerinde paylaşılan ve bilgi kirliliğine neden olan söylemlerin ortalıklarda dolaştığı dün itibari ile bize ulaştı. 1935’ten bu yana Bartınspor’a emek verenler, ekonomik katkı verenler olmuştur. Belki geçmişte katkısı olmuştur bugün veremeyen olmuştur, belki yarın bu işi daha fazla sahiplenecekler olur. Dolayısıyla bu işte kimseyi kırmadan, rencide etmeden sonuçta bu şehrin takımıyla ilgili herkesin sahiplenmesi noktasında belki kırıcı belki daha insanları heyecana çekme adına bizim açıklamalarımız olmuştur.” dedi.

 

İşte kalem kalem gelir tablosu

 

Bartınspor’un gelirleri ve bütçesi hakkında da bilgi aktaran Başkan Bulut, “Bugüne kadar 133 firma ve şahıstan Bartınspor’a 712 bin TL bağış alınmıştır. 44 firma ve şahıstan 118 bin TL reklam bedeli alınmıştır. 10 yönetici arkadaşımız 113 bin 500 TL kulübe bağışta bulunmuştur. 2 yönetici arkadaşımızdan da 44 bin TL borç alınmıştır. Kulüp Başkanı da 2018 yılı için olan rakam 612 bin TL kulübümüze katkıda bulunmuştur. Bu borç olarak verilmiştir altını çizerek söylüyorum. Sayın Vekilimiz Yılmaz Tunç’un girişimleriyle Spor Toto Teşkilatından 150 bin TL katkı alınmıştır. Belediyenin direk bütçesinden yani Sayın Cemal Akın belediye bütçesinden kulübümüze 342 bin 440 TL destek vermiştir. Futbol Federasyonu katkıları 26 bin TL, yardım makbuzları 489 bin TL, maç ve kombine kart gelirlerimiz 74 bin TL, takvim ve bağışlar bin 950 TL. Toplamda bu gelirler kalemine baktığımızda yönetimden alınan borç ve yönetim kurulundan alınan katkılar ile başkanın verdiği borçla 1 milyon 810 bin TL’lik bir bütçe oluşmuştur.” diye konuştu.

 

600 bin TL desteğe ihtiyaç var

 

Sezonu şampiyonlukla tamamlama hedefi için 600 bin TL’lik bir desteğe ihtiyaç duyduklarına da vurgu yapan Bulut, “Şimdide önümüzdeki zaman dilimi son 5 hafta. Değerli Bartınlılar bu takıma kimse gönül koymamalıdır. Şu 5 haftalık zaman diliminde karınca kararınca sahiplenme zamanıdır. Kavga etmeden, tartışmadan, moral ve insanlarımızın heyecanını kırmadan, şehrimizin tamamı geçmiş yıllarda yaşamış olduğu şampiyonluk heyecanı ile bu takıma sahip çıkmalı ve destek olmalıdır. Şu takımın 5 haftalık süreçte ihtiyacı olan 600 bin TL civarında olan harcama kalemine, bu şehrimizin takımının yakalamış olduğu başarılı süreci sekteye vurmama adına tüm Bartın ve Bartınspor sevdalılarından bu işe biraz daha destek vermelerini rica ediyorum. Basın mensuplarının vermiş olduğu desteklere de teşekkür ediyorum. Sizlerinde şu 5 haftalık süreçte bu işe sunabileceğiniz katkıyı vermenizi rica ediyorum. Bartın’ız, birlikteyiz, Allah’ın izni ile inşallah başaracağız.” dedi.

 

Etiketler: bartınspor, bartın, bal, bölgesel amatör lig, şampiyonluk, destek, gelir, gider, bartın tv, bartın televizyonu
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.12885
0.129182020-02-25 15:59:05