Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GENÇ ADAY ADAYINA TEŞKİLATLARDAN TAM NOT

...

Okunma: 3310

04.05.2018 19:36

murat yıldırım, ak parti, vekil, milletvekili, aday adayı, bartın, ak parti bartın, 24 haziran, seçim, vekil adayı, bartın tv, bartın haberleri
Facebook'ta Paylaş

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı işadamı Murat Yıldırım, haftasonu yapılan temayül yoklaması öncesinde ilçe ve beldelerdeki teşkilat üyeleriyle bir araya gelerek, destek istedi. Yoğun ziyaretler gerçekleştiren Murat Yıldırım, gelecek yüzyılın planının 24 Haziran seçimlerinde temelinin atılacağını vurguladı.

 

 

Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım partiye başvurusu yapmasının ardından 1 hafta boyunca bütün teşkilat üyelerini ziyaret ederek, destek istedi. Yıldırım, Ulus ilçesinde Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ve Ak Parti Ulus İlçe Başkanı Kadir Saraç ile Gençlik Kolları Başkanı Tolga Karakaya’yı ziyaret etti. Yıldırım bu ziyaretlerine Ak Parti Abdipaşa Belde Başkanı Samin Dönmez ile Ak Parti Kumluca Belde Başkanı Cihan Ustağolu, yönetim kurulunu gençlik ve kadın kollarını üyelerini ziyaret etti.

 

 

En az yüzde 60 oy

 

Teşkilat üyelerini ziyaretlerinde açıklamalarda bulunan Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı. Yıldırım, “Ben 10 yıldır Ak Parti içinde aktif olarak görev yaptım. Partinin tabanından en üst seviyesine kadar her birimle istişare halinde olduk. Amacımız Cumhur ittifakında en az yüzde 60 oy oranını hedefliyoruz. Hep birlikte bu hedefe ulaşacağız. Birlikten kuvvet doğar sözünü hep birlikte gerçekleştireceğimize canı gönülden inanıyorum. Bu davaya Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde sonuna kadar sahip çıkacağız. Teşkilat üyelerimizin gösterdiği özveri bunu gösteriyor. Aday Adaylığım sürecinde bana büyük teveccüh gösteren herkese teşekkür ediyorum.”dedi.

 

Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret

 

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım kent merkezinde de sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Yıldırım Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık’ı makamında ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Oda Başkanı Balık, Siyasette gençlerin önemine değinerek, “Murat Yıldırım kardeşimizi iş dünyasında kendisini kanıtlamış dürüst ve çalışkanlığıyla örnek olmuştur. Genç kardeşimize çıktığı bu yolda başarılar diliyorum.”dedi.

 

Yıldırım ise TSO Başkanına övgü dolu sözlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Bulut ve Kemik’i ziyaret

 

Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım Bartınspor Kulübü Başkanı aynı zamanda Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bulut ile Kemik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Enerji Verimliliği Derneği Başkanı Mehmet Kemik’i makamında ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

 

Etiketler: murat yıldırım, ak parti, vekil, milletvekili, aday adayı, bartın, ak parti bartın, 24 haziran, seçim, vekil adayı, bartın tv, bartın haberleri
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06562
0.066042020-05-26 21:25:19