Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİNDEN DESTEK MESAJI

...

Okunma: 2120

25.01.2018 20:25

egemen kemik, zeytin dalı, bartın, destek, mesaj, genç iş adamları, dernek
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Egemen Kemik Türk Ordusu tarafından yürütülen Zeytin Dalı harekatına destek mesajı verdi.

 

Dernek Başkanı Egemen Kemik açıklamasında, “Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu ve Bartın Genç İş Adamları Derneği olarak, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başlatmış olduğu “Zeytin Dalı Harekâtı”nın uluslararası hukuk normları ve ulusların meşru müdafaa hakları çerçevesinde yürütülen bir operasyon olduğu gerçeğini tüm dünya kamuoyunun dikkatine bir kez daha sunmak isteriz.” dedi.

 

Bir beka meselesi

 

Operasyonun terörle mücadele amacıyla başlatıldığının altını çizen Kemik, “Türkiye’nin  sınırlarında yaratılmak istenen fiili duruma müdahalesi, tam bağımsız ve güçlü bir ülke olmasının en doğal sonucudur. Bu operasyon, herhangi bir etnik kimliğe ya da başka bir ülkenin toprak bütünlüğüne yönelik olarak değil terörle mücadele amacıyla başlatılmıştır. Türkiye’ye uzanan terör tehdidi tam anlamıyla ortadan kalkıncaya dek sürdürülmesi, ülkemiz adına bir beka meselesidir. Milli mücadelemizin en kısa sürede başarıyla sonuçlanacağına dair en küçük bir şüphemiz bulunmamaktadır.” diye konuştu.

 

Koşulsuz destek

 

Kemik açıklamasının devamında, “Türk milleti, tarihinin her döneminde olduğu gibi, bugün de bu milli dava etrafında kenetlenmiş, toplumumuzun her kesimi harekâta koşulsuz destek vermiştir. Bu öyle bir bütünleşmedir ki hiçbir provokasyon ve girişim ulusal bütünlüğümüze zarar veremeyecek, Türkiye’nin her alanda büyüyerek güçlenmesi önlenemeyecektir.” ded

 

Yar ve yardımcıları olsun

 

Türkiye’nin Genç Enerjisi Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu ve Bartın Genç İş Adamları Derneğinin devletinin ve şanlı ordusunun sonuna kadar yanında olduğunu da kaydeden Kemik, “Bu kutlu dava yolunda şehit düşen yiğitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı dileriz. Cephedeki kahraman askerlerimizin en kısa sürede zafer ve selametle sevdiklerine kavuşmaları temennisiyle Yüce Allah Türk Ordusunu muzaffer kılsın, halkımızın dualarıyla yar ve yardımcıları olsun diyoruz.” şeklinde konuştu.

Etiketler: egemen kemik, zeytin dalı, bartın, destek, mesaj, genç iş adamları, dernek
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0791
0.079512020-02-21 05:29:03