Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GENEL KURUL YAPILAMADI...

...

Okunma: 4055

29.04.2017 15:59

bartınspor, genel kurul, mehmet bulut, bartınspor başkan, başkanlık seçimi,
Facebook'ta Paylaş

Bartınspor Kulübü’nün haftalar öncesinden duyurulan Olağan Kongresin de yeterli çoğunluk sağlanamadı. Çoğunluk sağlanamadığı için Olağan Kongre bir hafta sonraya ertelendi.

Bartınspor’da kongre tarihi 11 Nisan’da açıklanmış ve Olağan Genel Kurul toplantısının 29 Nisan Cumartesi günü Bartın TSO Konferans salonunda gerçekleştirileceği duyurulmuştu.

11 Nisan tarihinden bu yana Başkanlık Seçiminin yapılacağı Olağan Genel Kurul için başkan adaylıklarını açıklayan isimlerden biri Candemir Yazıcı olmuştu. Daha önceki yıllarda Bartınspor Başkanlığı yapan Ercan Aydın’da sosyal medya hesabından Bartınspor Başkanlığı için adaylığını duyuran isimler arasındaydı. Mevcut Başkan Mehmet Bulut’un ise başkanlık için aday olup olmayacağı ise büyük merak konusuydu.

Bartınspor Olağan Genel Kurul toplantısı yeterli çoğunluk sağlanamadığı için yapılamazken Genel Kurul toplantısının 6 Mayıs Cumartesi gününe ertelendiği belirtildi. 6 Mayıs 2017 Cumartesi günü saat 14:00’da TSO konferans salonunda gerçekleşecek Olağan Genel Kurul’da çoğunluk sağlanamasa dahi toplantı gerçekleştirilebilecek ve başkanlık seçimleri yapılabilecek.

6 Mayıs 2017 Cumartesi gününe ertelenen Bartınspor Olağan Genel Kurul’unun gündemi ise; açılış ve yoklama, divan teşekkülü, saygı duruşu ve İstiklal Marşı, faaliyet raporu, gelir-gider cetveli ve denetleme kurulu raporlarının okunması ve ibrası, yeni yönetim, denetim ve disiplin kurullarının seçilmesi, dilek ve temenniler ve kapanış şeklinde olacak.

 
 

Etiketler: bartınspor, genel kurul, mehmet bulut, bartınspor başkan, başkanlık seçimi,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04095
0.041332020-05-28 05:49:36