Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GİZLİLER İNŞAAT’TAN ÇANAKKALE ÇIKARMASI

Çanakkale Seramik ve Gizliler İnşaat Ltd. Sti.’nin organizasyonu kapsamında Bartın’dan 45 usta Çanakkale Şehitlik Gezisi ve Eğitim Semineri programına katıldı.

Okunma: 13232

26.04.2017 20:09

gizliler inşaat, gizliler inşaat bartın, bartın gizliler, talha gizli, talat gizli,
Facebook'ta Paylaş

 

Talat ve Talha Gizli’nin sahibi olduğu Bartın’ın öncü inşaat firmalarından olan Gizliler İnşaat Ltd. Sti. Bartın’da bir ilke daha imza attı.  Çanakkale Seramik ve Gizliler İnşaat Ltd. Sti.’nin organizasyonu kapsamında gerçekleşen Çanakkale Şehitlik Gezisi ve Eğitim Semineri programına Bartın’dan 45 usta katıldı.

 

Eğitim seminerinde açıklama yapan firma sahibi Talha Gizli, “Bu tür etkinlik ve eğitimlere önem veriyoruz. Elimizden geldiğince çalıştığımız ustaların hem sosyal etkinliklerde yer almasına hem de alanlarında eğitim almalarına aracı oluyoruz.  Profesyonel kadromuzu daha da profesyonelleştirmeye devam ediyoruz. Kurumsallığa önem veren firmamız teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyor. Birlikte çalıştığımız tüm ustalarımızın da teknolojik gelişmelerden haberdar olmaları ve çalışmalarında yeni çığırlar açan olanaklar hakkında bilgi edinmelerini istiyoruz. Bu amaçla gerçekleştirdiğimiz Çanakkale Şehitlik Gezisi ve Eğitim Semineri’ne 45 ustamız katıldı. Oldukça faydalı bir program oldu. Geziye katılan ustalarımız Çanakkale Şehitlik alanını gezerek ecdadımızın şan ve şeref dolu mücadelesinin izlerini yerinde gördü. Eğitim seminerinde de oldukça faydalı bilgiler aldılar. Gizliler İnşaat Ltd. Sti. olarak ustalarımızın sosyal etkinliklerde yer alması ve eğitim imkanlarından yararlanmaları için bu tür turlar düzenlemeye devam edeceğiz.” Dedi.

Etiketler: gizliler inşaat, gizliler inşaat bartın, bartın gizliler, talha gizli, talat gizli,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

2.71759
2.718062020-07-10 16:41:13