Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GÖLBUCAKLI YENİDEN ADAYIM DEDİ

Merkez İlçe Kongresi öncesinde yeninde adaylığını açıklayan Gölbucaklı'nın yanında çok sayıda partili destek için yer aldı...

Okunma: 2859

12.12.2017 16:31

hacı gölbucaklı, bartın, chp, kongre, merkez ilçe, bartın chp
Facebook'ta Paylaş

GÖLBUCAKLI “YENİDEN ADAYIM” DEDİ

 

CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucalkı hafta sonu gerçekleşecek İlçe Kongresi öncesinde “yeniden aday” olduğunu açıkladı.

 

CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucalkı parti binasında yaptığı basın açıklaması ile hafta sonu gerçekleşecek kongrede yeniden aday olduğunu duyurdu. Basın açıklaması sırasında çok sayıda parti mensubu da Gölbucaklı’nın yanında yer alarak destek mesajı verdiler.

Her platformda mücadele verdik

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nde görev yapmaktan gurur duyduğunu kaydeden Gölbucaklı, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Benim iki büyük eserim var; biri Türkiye Cumhuriyeti diğeri Cumhuriyet Halk Partisi’dir” diyerek bizlere bıraktığı eserlerini yaşatmak onun izinden gitmek, onun ilkeleri ve devrimlerini uygulamak için Türkiye'nin çimentosu olan Cumhuriyet Halk Partisi'nde görev yapmaktan gurur duyuyorum. Cumhuriyet Halk Partisine katıldıktan bu güne kadar Bartın politikasında çok şeyler yaptığıma da inanıyorum. Ben ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım her platformda mücadele verdik ve bu mücadeleye de devam edeceğiz. CHP’de görev ve sorumluluk almak, Türkiye siyasetine damga vurmaktır. Bizler de Bartın ve Türkiye siyasetine ve geleceğini damga vurmak için bu görevi üstleniyoruz. Bildiğini gibi artık Türkiye siyaseti "bıçak sırtında" gitmektedir. Maalesef şu anda içinde bulunduğumuz siyasi ortam mevcut iktidar tarafından kirletilmiştir. Bizler CHP yönetimleri olarak içinde bulunduğumuz bu çıkmazdan Türkiye’yi kurtarabilmek, özgür, demokratik bir ülke durumuna getirebilmek için canımızı dişimize katarak çalışıyoruz.” dedi.

 

Üç önemli seçim geçirdik

 

Gölbucaklı açıklamasının devamında görev yaptığı süre içerisinde başarılı çalışmalara imza attıklarını ve seçimlerle birlikte referandumda başarılı sonuçlar çıkardıklarını da ifade ederek, “Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar iki genel seçim ve bir de referandum olmak üzere üç önemli seçim geçirdik. Tüm zor şartlara rağmen Haziran ve Kasım 2015 genel seçimlerinde CHP Merkez İlçe Yönetimi olarak Bartın" da iki Milletvekilliğinden birini kazanarak büyük bir başarıya imza attık. 2016 yasa değişikliği referandumunda ise tüm merkez mahallelerde ve sahil köylerimizde "Hayır" oylarını önde çıkarttık. Bu başarılar planlı ve özverili çalışmalar sonucunda gerçekleştirilmiştir. Bu çalışmalar sırasında ise Sayın Milletvekilimizle birlikte koordine içinde olmamızın büyük etkisi olmuştur. Çalışmalarımızda ve her türlü işlerimizin çözümünde, sıkıntılarımızda bizlere sonsuz destek veren Milletvekilimiz Sayın Rıza Yalçınkaya’ya da sizlerin huzurunda teşekkürleri borç biliriz.” dedi.

 

Tekrar talip oluyorum

 

Merkez İlçe Başkanlığına partililerin de desteği ile yeniden aday olduğunu kaydederek açıklamasını sürdüren Gölbucaklı, “Partililerimizden ve halkımızdan aldığımız güç, destek ve cesaretle, ayrıca çalışma arkadaşlarımın da teveccühleri ile 17 Aralık Pazar günü Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda yapılacak olan ilçe kongresinde CHP Bartın Merkez İlçe Başkanlığına tekrar talip oluyorum. Görevde bulunduğum süre zarfında benimle birlikte yola devam eden, başarılarımızda her daim yanımda olan yönetim kuruluma, yol arkadaşlarıma ve tüm dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bu duygu ve düşüncelerle kongremizin Bartın'ımıza ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim.” diye konuştu.

 

Etiketler: hacı gölbucaklı, bartın, chp, kongre, merkez ilçe, bartın chp
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

4.94212
4.942622020-05-28 04:57:41