Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GÜNDÜZ YANACAĞIZ GECE İSE...

Gün gün Bartın'da hava sıcaklıkları

Okunma: 5346

07.09.2017 16:58

bartın, hava, hava durumu, bartın hava durumu, sıcaklık
Facebook'ta Paylaş

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan son değerlendirme ve tahminlere göre yarından (cuma) itibaren önümüzdeki 1 hafta boyunca yurdumuzun sıcak hava dalgasının etkisinde kalacağı tahmin ediliyor. İlimizdeki hava sıcaklıklarının ise 34 dereceyi bulması bekleniyor.

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan son değerlendirme ve tahminlere göre yarından (cuma) itibaren önümüzdeki 1 hafta boyunca yurdumuzun sıcak hava dalgasının etkisinde kalacağı tahmin ediliyor. Önümüzdeki hafta sonuna kadar ülkemiz genelinde yağış beklenmiyor. Bütün bölgelerimizin açık ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

 

Hava sıcaklıklarının tüm yurtta hissedilir derecede artacağı ve mevsim normallerinin 5-9 derece üzerinde seyredeceği bekleniyor. Bugün ilimizde hava sıcaklığının en düşük 12 en yüksek 30, Cumartesi en düşük 13 en yüksek 30, Pazar en düşük 14 en yüksek 33, Pazartesi en düşük 16 en yüksek 33, Salı günü en düşük 17 en yüksek 34 derece dolaylarında olması bekleniyor.

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce mevsim değişikliği ile birlikte ani sıcaklık değişimleri ve özellikle iç kesimlerde gece ve gündüz sıcaklıkları arasındaki yüksek farktan dolayı meydana gelebilecek sağlık problemlerine karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği uyarsında bulunuldu.

Etiketler: bartın, hava, hava durumu, bartın hava durumu, sıcaklık
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.27621
1.276542020-05-25 11:12:35