Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
GÜNÜN EN İLGİNÇ KARESİ

...

Okunma: 19085

30.12.2016 18:24

halk otobüsleri,
Facebook'ta Paylaş

 

Siyasetten spora, yemeklerden gezmelere, yolculuklardan yapılan işlere kadar günlük hayatımızın her anında yer alamaya başlayan sosyal medya bazen enteresan, bazen komik, bazen üzücü, bazen heyecan verici fotoğraf karelerini karşımıza çıkarıyor.

 

Bugünse günün en ilginç karelerinden biri Bartın Belediyesi Halk Otobüsleri durağından çıktı.

 

Yılın her günü çalışarak kimi zaman sıcaktan eriyen asfaltlarda, kimi zaman sıkışan trafikte, kimi zaman karlı ve buzlu yollarda 7’den 70’e Bartın halkına ulaşım hizmeti sunulmasında aracı olan halk otobüsü şoförleri ve Boyacı Apo’nun yer aldığı fotoğraf günün en ilginç karesi oldu.

 

Fotoğrafta boyacılık yaparak geçimini sağlayan Boyacı Apo’nun halk otobüsü durağında tezgah açtığı, şoför ve çalışanları da ayakkabılarını boyamak için adeta sıraya dizdiği görülüyor.

 

Fotoğrafta müşterileri sıraya giren Boyacı Apo mutlu, halk otobüsü çalışanları ise Boyacı Apo’yu mutlu etmenin mutluluğunu yaşıyorlar.

 

Yıl boyunca Bartın’ın dar sokaklarında, her türlü hava ve yol koşulunda, saatlerce direksiyon sallayarak mesai yapan halk otobüsü şoförleri ve çalışanlarını böylesi güzel bir kareyi oluşturdukları için ve tabi ki ulaşım hizmetlerine aralıksız katkı sağladıkları için tebrik ediyoruz.

 

Ve kazaların yaşanmadığı yeni bir yıl diliyoruz.

Etiketler: halk otobüsleri,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0408
0.04122020-07-07 06:52:16