Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Halil Balık Gazeteciler Gününü kutladı

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü yayınladığı mesaj ile kutladı.

Okunma: 81

11.01.2022 13:12

Facebook'ta Paylaş

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü yayınladığı mesaj ile kutladı. 

TSO Başkanı Halil Balık mesajında; ‘’Basın kuruluşlarında görev yapan gazetecilerimiz, toplumun çıkarlarını göz önünde bulundurarak halkın doğru ve tarafsız haber alma özgürlüğü yolunda hizmet etmek gibi büyük bir görevi üstlenmiş bulunmaktadırlar. İnsanların hızlı ve doğru bir şekilde aydınlatılmasında ve bilgilendirilmesinde her türlü zorluklara rağmen zaman ve mekan kavramı gözetmeksizin kamuoyuna haber akışını sağlayan gazeteciler, görevlerini gönüllük esası ile ifa etmeye çalışan önemli bir meslek grubunun üyeleridir.
 

Yine gördük ki Covid-19 salgını yaşadığımız bu günlerde görevlerini hiç ihmal etmeden büyük özveriyle en ön saflarda yerlerini aldılar. Evlerimiz de rahat bir şeklide otururken, gazetecilerimiz bizleri habersiz bırakmayarak gözümüz kulağımız olmaya devam ettiler.

Bu duygu ve düşüncelerle ilimizde şevkle, fedakarca çalışan, işini hakkıyla yapmak için çabalayan tüm basın mensupları arkadaşlarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutlar, ebediyete intikal eden basın çalışanlarımıza Allah'tan rahmet dileriz. Camiamız adına tüm basın çalışanlarımıza sevgi ve saygılarımızı sunarız.’’dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00393
0.004482022-01-28 21:37:50