Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
HASAN CENGİZ'DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

...

Okunma: 5442

23.10.2018 20:21

hasan cengiz, amasra, chp, belediye, seçim, yerel seçim, aday, aday adayı
Facebook'ta Paylaş

Turizmci Hasan Cengiz Amasra Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı.

 

Amasra Turizm Derneği Eski Başkanı Hasan Cengiz’in Cumhuriyet Halk Partisinden Amasra Belediye Başkanı Aday Adayı olduğunu yaptığı basın toplantısıyla duyurdu. Cengiz’in aday adaylığı basın açıklamasına çok sayıda partili de katılımlarıyla destek verdi.

 

Erimeyi durdurmalıyız

 

Cengiz aday adaylığı açıklamasında Amasra’nın son üç yıldır nüfus kaybı yaşadığına dikkat çekerek, “Bu erime önlem alınmadığı takdirde hızla devam eder. Çünkü devlette norm kadro uygulaması vardır. Yarın esnaflarımız çok zor durumda kalabilirler. Bu erimeyi mutlak suretle durdurmalıyız. Yarın Çok geç olabilir. Bununla ilgili olarak çözüm noktalarımız var. Bize görev verilmesi durumunda bunun da en kısa zamanda toparlayacağız.” dedi.

 

İlçemize kazandırmak istiyorum

 

Ayrışan değil birleşen bir yapı içerisinde olacaklarını da sözlerine ekleyen Cengiz, “Niteliğine ve niceliğine bakmaksızın toplumun her kesimini kucaklayarak onların içinde görevimize devam edeceğiz. Amasra’da bu yapı 1970’li yıllarda vardı. Dostluk, arkadaşlık, komşuluk, dayanışma ilişkilerini en güçlü şekilde tekrar ilçemize kazandırmak istiyorum. Herkesi kucaklamak, birbirlerini kin ve nefret tohumlarıyla şikayet etmeyen bir Amasra hayal ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde üyesi olduğum Cumhuriyet Halk Partisinden adayım.” diye konuştu.

 

Dersime çok iyi çalıştım, sınava hazırım

 

Amasra sevdası ve Amasra’ya hizmet etme dileğinin içinde bir ateş gibi hiç eksilmediğini de kaydeden Cengiz, “Bunu başaracak azme ve tecrübeye sahibim. Sorunlarımız problemlerimiz tabi ki çok ama şikayet etmeden tam gaz yolumuza devam edeceğiz. Amasra’nın ve Amasra Belediyesinin sorunlarını en ince ayrıntısına kadar biliyorum. Dersime çok iyi çalıştım, sınava hazırım. Projelerimizde hazır. Halkımıza yalan söylemeden, popülist yaklaşımlar yapmadan adaylığımız kesinleştikten sonra hepsini halkımızla paylaşacağız. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizin desteğini bekliyorum.” dedi.

Etiketler: hasan cengiz, amasra, chp, belediye, seçim, yerel seçim, aday, aday adayı
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.05714
0.057492020-06-03 02:46:11