Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
HEDEF FAHRİ ÜYELİK PROJESİNİ YAYMAK

Okunma: 2245

29.05.2017 18:38

Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma Derneği,  ekrem altunok, fahri üyelik projesi, fahri üyelik
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Ekrem Altunok, derneğin üye sayısı ve gelirlerini artırmak amacıyla başlatılan ‘Fahri Üyelik’ projesi için kamuoyuna çağrıda bulunarak, “Fahri üyelik için siyasetçi, sivil toplum kuruluşu, esnaf, işadamları ve vatandaşlardan çok sayıda başvuru geldi. Projeyi il geneline yayabilirsek başarıya ulaşacağımızı düşünüyorum. Şehit yakınları ve gazilerimizin yanında olmak isteyen tüm vatandaşlarımızı derneğimize fahri üye olmaya davet ediyorum.” Dedi.

 

Bartın Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği tarafından derneğin üye sayısı ve gelirlerini artırmak amacıyla başlatılan ‘Fahri Üyelik’ projesine siyasetçi, sivil toplum kuruluşu, esnaf, işadamları ve vatandaşlardan çok sayıda başvuru geldi. Dernek Başkanı Ekrem Altunok projeye gösterilen ilgi ve destekten memnun olduklarını ifade ederken hedeflerinin projeyi il geneline yaymak olduğunu söyledi.

 

Amacımız derneğimizin ayakta kalmasını sağlamak

 

Bartın Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Ekrem Altunok, Fahri Üyelik Projesine ilişkin basın açıklamasında projeye ilk desteğin basın mensuplarından geldiğini ifade edip, “Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz Olağan Kongremiz öncesi Fahri Üyelik Projesi başlattık. Kongre öncesi olduğu için fazla ağırlık veremedik. Ancak kongre sonrası fahri üyelik projesinin tanıtımı noktasında çalışmalara başladık. Hatta kongrede de proje ile ilgili bazı değerlendirmeler yapıldı. Projemize ilk destek Bartın basınından geldi. Tabii projenin duyulmasının akabinde derneğimize bir diğer destek de Bartın İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Sayın Osman Arslan’dan geldi. Bartın Valisi Nusret Dirim’i de bu kapsamda ziyaret ederek projeyle ilgili bilgi verdik. İlk olarak Sayın Valimizi ziyaret edip projemizle ilgili bilgiler verdik. Sayın Valimiz projemizin büyük önem taşıdığını belirterek, derneğimize fahri üye oldu. Valimizin akabinde Bartın Belediye Başkanımız Sayın Cemal Akın’ı da ziyaret ederek, projemize destek istedik. Sayın Başkanımız da gurur duyacağını belirterek, derneğimizin fahri üyesi oldu.  Basında proje ile ilgili haberlerin yer almasının ardından fahri üyelik için siyasetçi, sivil toplum kuruluşu, esnaf, işadamları ve vatandaşlardan çok sayıda başvuru geldi. Fahri üyelik projesine destek veren Başta Sayın Valimiz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Proje ile amacımız derneğimizin ayakta kalmasını sağlamaktır. Amacımız hem derneğimizin üye sayısını artırmak hem de derneğimize gelir sağlamaktır. İnşallah bu projemizi Sayın Valimizin de desteğiyle il geneline yayabilirsek, başarıya ulaşacağımızı düşünüyorum. Dedi.

 

Aynı safta olmanın gururunu yaşayacaklar

 

Bartın halkını ve Bartın’da yaşayan tüm yurttaşları derneğe fahri üye olmaya davet eden Başkan Altunok, “Bu proje başarıya ulaştığı takdirde derneğimiz kendi ayaklarının üzerinde durabilecektir. Fahri üye olan vatandaşlarımız bu dernekte bizler için büyük öneme sahip olan şehit yakınları ve gazilerimizle bir arada olacaklardır. Vatandaşlarımız fahri üye olarak şehit yakınları ve gazilerimizle aynı safta olmanın gururunu yaşayacaklar. Şehit yakınları ve gazilerimizin yanında olmak isteyen tüm vatandaşlarımızı derneğimize fahri üye olmaya davet ediyorum.” Şeklinde konuştu.

 

Tüm hemşerilerimizin desteğini bekliyoruz

 

Altunok fahri üyelik projesine başvuru şartlarına ilişkinde bilgiler verdiği konuşmasında, “Derneğimize fahri üye olmak isteyen vatandaşlarımızın 2 fotoğraf ve 1 nüfus kağıdı fotokopisi ile derneğimize bizzat gelerek, başvurması gerekiyor. Değerli Bartınlı vatandaşlarımızın bu projemize gereken desteği vereceğine olan inancımız tamdır. Derneğimizin kapıları tüm Bartınlı kardeşlerimize açıktır. Projenin duyurulmasından buyana yanımızda olan ve fahri üye olarak destek veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Projemizi il geneline yayma adına tüm hemşerilerimizin desteğini bekliyoruz.” Dedi. 

Etiketler: Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma Derneği, ekrem altunok, fahri üyelik projesi, fahri üyelik
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

5.77821
5.778752020-02-24 13:43:25