Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
HELAL OLSUN SİZE

BARTIN'IN EN YÜKSEK NOKTASINA TÜRK BAYRAĞI DİKTİLER

Okunma: 5473

29.04.2018 14:36

Facebook'ta Paylaş

BARTIN’IN EN YÜKSEK NOKTASINA TÜRK BAYRAĞI

 

Doğan Haber Ajansı Bartın Temsilcisi Ayhan Acar’ın yaklaşık 2 ay önce duyurduğu “Karakaya Zirve Yürüyüşü” bugün gerçekleşti.

 

1400 metre yükseklikle Bartın’ın en yüksek konumuna sahip Ulus ilçesinin Karakışla köyünün tam karşısında bulunan Karakaya Dağı Bugün keşfedildi.

 

Doğan Haber Ajansı Ayhan Acar’ın 2 aydır merakla beklediği zirve yürüyüşü yoğun bir katılımlabugün gerçekleşti. Zirve yürüyüşü esnasında birçok ayı ve yabani hayvanlarla da karşılaştıklarını belirten Acar ilk paylaşımında “bizim buraya çıkmamız çok zor gözüküyor. Yol yok iz yok. İnanın çok zor şartlar altında bu yürüyüşü gerçekleştiriyoruz. Karşımıza irili ufaklı ayılar ve diğer yabani hayvanlar çıktı. Kalabalık olduğumuz için bizden korktular.  Elimizden geleni yapacağız. Bu benim hayalim. Karakaya zirvesine ulaşmak ve Bartın’ın en yüksek noktasına Türk Bayrağını dikmek istiyoruz” demişti.

 

HAYALLERİ GERÇEK OLDU.

 

Zorlu bir yolculuk ve kilometrelerce süren yürüyüşün ardından zirveye ulaştıkları anı canlı yayında paylaşan Ayhan Acar ve yol arkadaşlarının sevinçleri yüzünden okunuyordu.

 

BARTIN’IN EN YÜKSEK NOKTASINA TÜRK BAYRAĞI

 

Son paylaşımında ise mutluluktan havaya uçan Ayhan Acar “Bartın’ın en yüksek noktasına Türk Bayrağı dikmenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu güzel ve bir o kadar da zorlu yolda bizi yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürler ediyorum” diyerek yayınlarına son verdi.

 

 

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04107
0.041362020-05-26 02:38:35