Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
HER ŞEY BİR TWEETLE BAŞLADI

Rektör Uzun öğrencilerin ilginç davetini kırmadı ve...

Okunma: 2605

11.01.2018 15:11

bartın üniversitesi, rektör orhan uzun, öğrenci, öğrenci evi, kestane, kestane davet
Facebook'ta Paylaş

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, sosyal medya üzerinden kendisine yapılan ‘kestane yeme daveti’ni kırmayarak öğrencilere misafir oldu.

 

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, bütünleme sınavına kalan 2 öğrencinin kestane yeme davetini geri çevirmeyerek evlerine gitti. Bartın Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi 4. sınıf öğrencisi Faruk Çelik, Selfie çektikten sonra Rektör Uzun’u etiketleyerek “Bütlere kaldık yüzümüz yok ama hocam yine de yanımızda olmanız bize moral olurdu.” mesajını attı.

 

Rektör Uzun da mesajı gördükten sonra “Moral bozmaya gerek yok. Şimdi yapılması gereken daha çok çalışıp notlarınızı yükseltmek. Bütünleme sınavlarınız bittiğinde çayınızı içmeye, sınav notlarınızı görmeye ziyaretinize geleceğim.” diye cevap verdi.

 

Rektör Uzun, bütünleme sınavını bitmesinin ardından öğrencilere misafir oldu.  Durumu diğer arkadaşlarına da haber veren öğrenciler, Rektör Uzun’la birlikte çay içip, kestane yediler.

 

Öğrenci odaklı bir üniversite olduklarını belirten Rektör Uzun, öğrencilerle bir arada olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu ifade etti. Rektör Uzun “Öğrenciler bütünleme sınavlarına kalmışlar, bende bütünleme sınavlarında başarılı olursanız geleceğime dair söz verdim. Sınavlar bittikten sonra aralarında olduk ve birlikte kestane yedik. Büyük bir aile olarak öğrencilerimizin her zaman yanında yakınında olmaya gayret gösteriyoruz. Onları üniversitemizin bir parçası, ailemizin bir üyesi ve ülkemizin geleceği olarak görüyoruz.” dedi.

 

Öğrenciler de Rektör Uzun’un aralarında görmekten dolayı duydukları mutluluğu aktararak, kendisine teşekkür etti. 

Etiketler: bartın üniversitesi, rektör orhan uzun, öğrenci, öğrenci evi, kestane, kestane davet
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.17898
0.179412020-01-22 05:03:45