Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
HER TÜRLÜ FİKRE VE PROJEYE AÇIĞIZ

...

Okunma: 1443

14.08.2018 15:11

tso, halil balık, bartın, bartın tso, abamedya, sektörel, sektörler, toplantı, bartın tso
Facebook'ta Paylaş

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası tarafından gerçekleştirilen Meslek Komitesi Toplantıları kapsamında 3-5-6-9 ve 10. Meslek Komiteleri temsilcileri bir araya geldi. Toplantıda konuşan Bartın TSO Başkanı Halil Balık “Her türlü fikre ve projeye hazırız” diyerek sektörsel sorunların çözümü için ortak akıl birliği çağrısında bulundu.

 

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Meslek Komitesi Toplantılarının Ağustos ayağı Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Lokalinde gerçekleştirildi.

 

Ağustos Ayı Meslek Komitesi Toplantısında Bartın TSO Başkanı Halil Balık, yönetim kurulu üyeleri, 3-5-6-9 ve 10. Meslek Komiteleri temsilcileri bir araya geldi.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan TSO Başkanı Halil Balık,  “Yoğun çalışmalarınızdan vakit ayırarak toplantımıza katılan tüm Meslek Komitesi üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Ticaret ve Sanayi Odası olarak hem ilimizin hem de üyelerimizin yararına olan tüm faaliyetlerde bulunmaya, çözüm odaklı çalışmaya devam ediyoruz. Her türlü fikre projeye hazırız, yeter ki sizlerden talep gelsin. Bunun için her ay yapılan Meslek Komitesi toplantılarına önem veriyoruz. Sektörlerimiz deki sorunları dile getirerek ortak akıl birliği yaparak ancak bu şekilde çözüme ulaşabileceğimize inanıyorum. Bu gün bunun için siz değerli meslek komitesi üyelerimiz ile bir araya geldik'' dedi.

 

Toplantıda, meslek komitesi üyelerinin görüş ve önerilerini dile getirmesinin ardından sektöre ait durum değerlendirmesi yapıldı.

 

Etiketler: tso, halil balık, bartın, bartın tso, abamedya, sektörel, sektörler, toplantı, bartın tso
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.64655
0.646862019-07-22 12:34:28