Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
HERKES BUNU MERAK EDİYOR...

Bartın'ın Pinokyo'su Kim?

Okunma: 6368

09.05.2017 18:43

toki köprü, bartın toki, bartın köprü, yılmaz tunç, cemal akın, rıza yalçınkaya, bartın belediyesi, pinokyo, bülent bostancı
Facebook'ta Paylaş

Bartın’da yapımı yılan hikayesine dönen, ödeneği 2012 yılından bu yana hazır olmasına karşın yıllardır yapımına başlanılmayan TOKİ Köprüsü neden yapılamıyor?

 

Engel Bartın Belediyesi mi? Hükümet mi?

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç belediye tarafından koruma amaçlı imar planı yapılmadığı için TOKİ köprüsün çalışmalarına başlanamadığını söylerken Belediye ise biz üzerimize düşeni yaptık-yapıyoruz diyor?

 

Kim yalan söylüyor? Kim doğru söylüyor?

 

Kim gerçekleri gizliyor? Kim Bartın’a ihanet ediyor?

 

Tüm bu soruların yanıtı Bartın kamuoyunda büyük merak konusu olmaya devam ediyor.

 

TOKİ Köprüsü yapılmadığı için binlerce vatandaş araçlarıyla her gün daha uzun yol kat etmek zorunda kalıyor ve haliyle daha fazla yakıt yakmak zorunda kalıyor.

 

Başka bir geçiş noktası olmadığı için yayalarda Orduyeri Köprüsü’nü kullanarak TOKİ Konutlarına yahut civardaki yerleşimlere ulaşmak durumunda kalıyor.

 

Bir başka sıkıntıda Orduyeri Köprüsü ve çevresinde sabah akşam yaşanan trafik sıkışıklığı.

 

Alternatif güzergah olmadığı için mecburi olarak Orduyeri Köprüsü’nü kullanmak zorunda olan binlerce vatandaş bölgede sabah-akşam trafik kabusu yaşıyor.

 

Bartın Belediyesi ve AK Parti Bartın Milletvekili Tunç’u sıkça karşı karşıya getiren TOKİ Köprüsü konusunda kimin doğruları söylediğini, kimin gerçekleri ört pas ettiğine dair yanıtı istiyoruz ki Bartın’da iki dönem Belediye Başkanlığı ve üç dönemdir de Milletvekilliği yapan Rıza Yalçınkaya versin.

 

Yalçınkaya her seçim döneminde üstüne basa basa Bartın sevdasından bahseder. Bu defa Bartın sevdası için hakemlik yapsın.

 

Gerek Milletvekili olması dolayısıyla elinde bulundurduğu yetkileri ve tecrübelerini, gerekse ikili ilişkilerini kullanarak TOKİ Köprüsü’nde PİNOKYO kim Bartın halkına söylesin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: toki köprü, bartın toki, bartın köprü, yılmaz tunç, cemal akın, rıza yalçınkaya, bartın belediyesi, pinokyo, bülent bostancı
Okuyucu Yorumları

Altan

09.05.2017

Devlet hizmetinde sorumluluk vardır;TOKİ köprüsü işi maç mı,hakem olsun, sorumlular çıkar açıklar halk karar verir, hakemler galibi belirlemek için vardir,galip Bartın Halkı olmalıdır sorumlular vazifesini yaptığında

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.05751
0.057942019-09-23 12:17:23