Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
HOŞ GELDİN ÜLKÜ MASAL

...

Okunma: 2697

13.07.2018 14:04

murat kabataş, songül ırmak kabataş, ülkü masal kabataş, doğum, doğum haberi, bartın, samsun, tebrik, çift, aile, bartın haber, bartın üniversitesi, bartın haberleri, doğum haberleri
Facebook'ta Paylaş

Geçtiğimiz yıl dünya evine giren Bartın Üniversitesi personellerinden Songül Irmak Kabataş ve Murat Kabataş çifti anne ve baba olmanın sevincini yaşadı.

 

Samsun’da gerçekleşen ve başarılı bir şekilde sonuçlanan doğumla çiftin Ülkü Masal isimli kız çocuğu oldu.

 

Samsun Anadolu Hastanesinde gerçekleşen doğumun ardından çift tebrik yağmuruna tutuldu.

 

Baba Murat Kabataş bizzat hastaneye gelen, telefonla arayan, mesaj ve çiçek gönderen tüm dostlarına teşekkür ederek, “Kızımız Ülkü Masal aramıza katıldı. Doğumun başarılı bir şekilde geçmesini sağlayan Samsun Anadolu Hastanesi Dr., Ebe, hemşire ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Doğumun başarılı bir şekilde geçmesi, eşimin ve kızımızın sağlığın yerinde olması mutluluğumuza mutluluk kattı. Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan, telefonları ve mesajlarıyla güzel dileklerini ileten tüm dostlarımıza da teşekkürü bir borç biliriz.” dedi.

 

Bizlerde Aba Grup ve Bartın TV ailesi olarak dünyaya gözlerini açan Ülkü Masal Kabataş’a sağlık ve mutluluk dolu uzun ömürler diliyoruz. Anne ve baba olma sevinci yaşayan Songül Irmak Kabataş ve Murat Kabataş çiftini de tebrik ediyoruz.

 

Etiketler: murat kabataş, songül ırmak kabataş, ülkü masal kabataş, doğum, doğum haberi, bartın, samsun, tebrik, çift, aile, bartın haber, bartın üniversitesi, bartın haberleri, doğum haberleri
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.09047
0.090962019-07-15 20:58:38