Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İBEV'DEN HAYIR KERMESİ

26 Aralık tarihine kadar açık kalacak...

Okunma: 6552

18.12.2016 18:39

bartın, ibev, hayır kermesi, inci bankoğlu,
Facebook'ta Paylaş

İnci Bankoğlu Kültür ve Eğitim Vakfı tarafından geliri kız çocuklarının eğitimine aktarılmak üzere Bartın’da açılan hayır kermesi de büyük ilgi gördü. Kermesin açılışında konuşan Vakıf Başkanı İnci Bankoğlu desteklerinden dolayı tüm katılımcılara teşekkür etti.

 

2015 yılında faaliyete başlayan kurucusu İnci Bankoğlu’nun ismini taşıyan İnci Bankoğlu Kültür ve Eğitim Vakfı, kız çocuklarının eğitimine katkı sunmak üzere çeşitli çalışmalar ve projelere imza atmaya devam ediyor. Yüksek öğrenime devam eden kızların barınma konusundaki ihtiyaçlarına öncelikle Bartın’da yapılacak bir yurt ile destek olmak, burslarla kız öğrencilerin eğitimine katkıda bulunmayı hedef edinen İnci Bankoğlu Kültür ve Eğitim Vakfı tarafından Bartın’da hayır kermesi açıldı.

 

Bartın Hükümet Caddesi İş Bankası karşısında yer alan kermesin 26 Aralık tarihine kadar açık kalacağı öğrenilirken kermeste yiyecekten giyeceğe, süs eşyalarından el işi göz nuru bir çok hediyelik eşya yardımseverlerin beğenisine sunuldu.

 

İnci Bankoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı (İBEV) Mütevelli Heyeti Başkanı İnci Bankoğlu kermesin açılışında yaptığı konuşmada tüm katılımcılara desteklerinden dolayı teşekkür ederken, “Çok teşekkür ediyorum. Hem ekibime hem de Bartın’daki dostlarıma bu katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Etiketler: bartın, ibev, hayır kermesi, inci bankoğlu,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.09901
0.099392019-10-21 09:06:51