Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İKİZ BEKLİYORLARDI AMA...

VİDEO HABER - VİDEO HABER - VİDEO HABER

Okunma: 7306

26.09.2017 15:25

bartın, ikiz, ikiz plaka, üçüz plaka, bartın emniyet, bartın il emniyet müdürlüğü, okul servisi, öğrenci servisi
Facebook'ta Paylaş

İKİZ PLAKADAN SONRA ÜÇÜZ PLAKA TESPİT EDİLDİ

 

Bartın Emniyet Müdürlüğü Plaka Sahtekarlarına Göz Açtırmıyor...

 

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince okul servislerinde ki ikiz plaka kullanımlarının önüne geçilmek maksadıyla düzenlenen denetimlerde plaka sahtekarları şok üstüne şok yaşıyor.

 

Yapılan denetimlerde, geçtiğimiz hafta başında öğrenci taşırken kontrolden çıkıp elektrik direğine çarparak durabilen ve içerisindeki 6 öğrencinin yaralandığı bir okul servisine ait plakanın başka bir okul servisinden kullanıldığı tespit edilmişti.

 

Bartın’da okul servisi olarak kullanılan bazı araçların ikiz plaka uygulaması ile sahteciliğe karıştığı anlaşılmış ve söz konusu servis araçları trafikten men edilmişti. İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince sürdürülen denetimlerde bu defa aynı plakanın üç farklı araçta kullanıldığı tespit edildi. Aynı plakayı kullanan araçlardan ikisinin Bartın’da bir diğerinin ise İstanbul’da kullanıldığı anlaşıldı.

 

İkiz ve üçüz plaka kullanımı yaptığı tespit edilen araçlar trafikten men ediliyor. Trafikten men edilen araçlar çekici vasıtası ile yediemin otoparkına çekiliyor.

 

Öte yandan plaka sahtekarlarına karşı denetimlerin artarak sürdürüleceği öğrenildi.

Etiketler: bartın, ikiz, ikiz plaka, üçüz plaka, bartın emniyet, bartın il emniyet müdürlüğü, okul servisi, öğrenci servisi
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04997
0.050292020-05-30 16:56:37